Scyzoryk Victorinox Cigar79, 15 funkcji, dł. 85 mm, czerwony (2.5713.E)

335,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Scyzoryk Victorinox Cigar 79 to nowoczesny i praktyczny scyzoryk wielofunkcyjny, który dodatkowo został wyposażony w specjalistyczną funkcję – obcinaczkę do cygar.


Seria Evolution produkowana przez firmę Victorinox stylistycznie nawiązuje do scyzoryków o tej samej nazwie wytwarzanych przez markę Wenger – do niedawna jednego z wiodących producentów narzędzi wielofunkcyjnych na świecie. Połączenie tych dwóch firm zaowocowało powstaniem kolejnych użytkowych i praktycznych scyzoryków szwajcarskich. Podstawową różnicą wyróżniającą serię Evolution od innych, klasycznych scyzoryków Victorinox są estetyczne, profilowane okładziny rękojeści. Nadają one ciekawego, nietuzinkowego wyglądu, co w połączeniu z wysoką jakością narzędzi gwarantuje ponadprzeciętną użytkowość na co dzień.


Scyzoryk Victorinox Cigar 79 posiada cztery warstwy narzędzi, dzięki czemu otrzymujemy do dyspozycji aż 15 praktycznych funkcji. Każde narzędzie zostało przemyślane tak, aby zagwarantować maksimum użyteczności podczas jego wykorzystywania. Model Victorinox Cigar jest połączeniem klasycznych funkcji scyzorykowych z jednym, specjalistycznym narzędziem – obcinaczem do cygar. Funkcję tą docenią miłośnicy dobrego tytoniu w postaci cygar. Scyzoryk ten będzie idealnym dopełnieniem wizerunku ekskluzywnego mężczyzny, który potrafi nie tylko ubrać się ze smakiem, ale i dobrać odpowiednie akcesoria dnia codziennego. Szwajcarski scyzoryk będzie właśnie taką „kropką nad i”, która dopełni obraz człowieka z klasą.


Wszystkie narzędzia scyzoryka Victorinox Cigar 79 zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Stal ta jest produkowana na specjalne zamówienie szwajcarskiej firmy, a wieloletnie doświadczenie pozwoliło na otrzymanie optymalnych parametrów technicznych. Każda warstwa została oddzielona od następnej za pomocą aluminiowych przekładek. Większość narzędzi otwieramy za pomocą charakterystycznego wcięcia pod paznokieć. Jest to rozwiązanie praktyczne i nie stwarza problemów podczas użytkowania. Narzędzia nie posiadają typowej blokady, jednak każde z nich jest utrzymywane w pozycji otwartej za pomocą mechanizmu slip joint. Dzięki niemu praca scyzorykiem jest bezpieczna i przyjemna.


Funkcje i narzędzia scyzoryka Victorinox Cigar 79:

1. duże ostrze
2. pilniczek do paznokci
3. przyrząd do czyszczenia paznokci
4. nożyczki - ząbkowane ostrza
5. otwieracz do puszek
6. mały śrubokręt
7. otwieracz do kapsli
8. blokowany śrubokręt
9. przyrządem do zdejmowania izolacji
10. przycinacz do cygar
11. korkociąg
12. szpikulec-szydło
13. kółko
14. pęseta
15. wykałaczka


Idealnym uzupełnieniem scyzoryka Victorinox Cigar 79 będzie klasyczne, skórzane etui. Odpowiednie etui posiada kod 4.0520.3 i znajduje się w osobnej ofercie sklepu.

Potwierdzeniem wyjątkowej jakości produktów firmy Victorinox jest wieczysta gwarancja producenta udzielana na ten produkt.Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

producent: Victorinox
długość: 85 mm
wysokość (strona okładek): 27,5 mm
szerokość warstw narzędzi: 24 mm
15 funkcji (w tym kółko do kluczy)
waga: 96 g

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij