Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

SCHO-KA-KOLA GMBH

SCHO-KA-KOLA GMBH
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Scho-Ka-kola to kultowy produkt, którego historia sięga I połowy XX wieku. Po raz pierwszy pojawiła się w sprzedaży w 1933 roku, gdy w Berlinie odbywały się Igrzyska Olimpijskie. Scho-Ka-kola została określona jako czekolada sportowa. Jej producentem jest firma Hildebrand, Kakao- und Schokoladenfabrik GmbH. Współcześnie Scho-Ka-Kola jest produkowana w Niemczech i dostępna do kupienia stacjonarnie jest wyłącznie na terenie Niemiec oraz w niektórych sklepach internetowych – w tym w naszym! Właścicielem marki jest firma Genuport Trade AG.

Scho-Ka-Kola to czekolada z historią!

Czekolada ma swój udział w jednych z najważniejszych wydarzeń w dziejach XX wieku. W czasie II wojny światowej Scho-Ka-kola była nazywana czekoladą pilotów – spożywali ją bowiem lotnicy niemieckich sił powietrznych. Z kolei, gdy wojna dobiegła końca, w okupowanych Niemczech czekoladę dystrybuowali alianci.

Cenne składniki i designerskie opakowanie

Atutem produktu jest również charakterystyczny i niepowtarzalny wygląd. Czekolada sprzedawana jest w metalowych puszkach. Design opakowania nie zmienił się wiele od czasu pierwszej wyprodukowanej czekolady. Smakowita zawartość pudełka podzielona jest na trójkątne kawałki. Ta nietypowa forma spożycia czekolady jest dodatkowym atutem dla współczesnego konsumenta, przyzwyczajonego do tabliczek.

Czekolada Scho-Ka-Kola zawiera kofeinę, której źródłem jest kawa i orzeszki kola oraz naturalne kakao. W każdej kostce jest 12,5 mg kofeiny.Dostarczy Ci również teobrominę – związek chemiczny obecny naturalnie w ziarnach kakao. Pozytywne działanie czekolady Scho-Ka-Kola na organizm:

  • dodaje energii;

  • odgania senność i zmęczenie;

  • wzmacnia i pobudza do wysiłku;

  • pomaga się zregenerować po wysiłku i przeciążeniach.

Klasyczny smak w 2 odsłonach

W naszym sklepie do wyboru znajdziesz 2 klasyczne rodzaje czekolady Scho-Ka-Kola – mleczną oraz gorzką. Czekolada mleczna dostarcza klasyczny, szlachetny smak, w którym wyczuwalne są nuty kawowo-orzechowe. Dla będących na diecie lub tych, którzy nie przepadają za smakiem czekolady mlecznej, oferujemy czekoladę gorzką Scho-Ka-Kola o wyższej zawartości kakao. Czekolada Scho-Ka-Kola jest idealna na górskie wędrówki, trekking, długie przejażdżki rowerowe czy podczas długiej trasy samochodowej.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com