Ruger

Ruger
 

Ruger - repliki ASG, pistolety CO2, karabinki pneumatyczne, wiatrówki

Ruger to amerykański producent broni myśliwskiej, znany z produkcji rewolwerów, pistoletów samopowtarzalnych oraz broni myśliwskiej.

Niemiecki koncern UMAREX przy współpracy z RUGER-em stworzył kilka bardzo udanych modeli replik Air Soft Gun (ASG). Te repliki zdobywają coraz większą rzeszę sympatyków, głównie z uwagi na wysoki realizm w wyglądzie i działaniu. A także dzięki możliwości wykorzystania ich przez graczy ASG, którzy stosując okulary ochronne rozgrywają różne scenariusze bojowe, strzelając do siebie, podobnie jak przy grze w paintball. Strzał z kulki plastikowej nie jest niebezpieczny, przy zachowaniu minimalnej ochrony (dobrej jakości okulary ochronne), lecz jest odczuwalny. Do najciekawszych replik ASG tego producenta można zaliczyć rewolwer Superhawk.

Od ponad 60 lat firma Ruger tworzy historię amerykańskiego przemysłu obronnego. Zgodnie z wiodącym mottem "Producent broni dla odpowiedzialnych obywateli" Ruger zaznacza, iż skupia się głównie na rynku cywilnym, produkując broń myśliwską, sportową i obronną. Ojcem tego sukcesu jest Bill Ruger, dbający o olśniewającą jakość produkcji. Symbolem firmy jest charakterystyczny czerwony orzeł.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)