Rewolwer hukowy Zoraki R1 K-6L lufa 4,5" k.22LB 6mm long chrom błysk (R1456MNP)

399,00 zł Darmowa dostawa
Opis

Szczegóły


Rewolwery alarmowe ZORAKI K-6L to rewolwery strzelające przedłużonym nabojem hukowym 6mm LONG, dającym mocniejszy huk niż standardowe kapiszony 6mm SHORT. Modele K-6L znakomicie sprawdzą się zarówno jako urządzenie odstraszające potencjalnych napastników czyli do samoobrony, oraz do wystrzeliwania rac, podczas wydarzeń okolicznościowych lub ratunkowo przy wzywaniu pomocy. Rewolwer w ekskluzywnej wersji, z chromowanym na błysk wykończeniem.


Wykończenie na najwyższym poziomie, funkcjonalny ejector (wyrzutnik łusek) płynna praca mechanizmów, to tylko niektóre zalety rewolweru K-6L


W trybie DA można oddać 9 strzałów jeden po drugim. Napięcie kurka przed oddaniem strzału, skraca drogę spustu i znacznie poprawia celność (tryb SA). Dodatkowym atutem rewolweru Zoraki jest funkcjonalny ejector (wyrzutnik łusek), ułatwiający opróżnienie komór bębna z wystrzelonych nabojów hukowych.

Rewolwer ZORAKI jakością i niezawodnością wykonania dorównuje broni palnej czołowych światowych producentów. Szkielet broni wykonany jest w pełni z metalu, co zapewnia realistyczną wagę i pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Urządzenie przystosowane jest do stosowania nabojów hukowych 6 mm Long i Short oraz nabojów hukowych 5,6/16 mm firmy BRON.PL, bez materiału miotającego. Dzięki odpowiedniej budowie bębna rewolweru i zastosowanym w nim zabezpieczeniom, rewolweru tego nie da się przerobić na broń palną ostrą. Nie pasuje do niego żadna inna amunicja hukowa, gazowa ani ostra.

Zabroniona jest jakakolwiek ingerencja w jego budowę.

Rewolwer jest dostępny bez zezwoleń tylko dla osób pełnoletnich.

Wyrób podlega ochronie patentowej. Wszelkie próby kopiowania i podrabiania produktu są zabronione.

W komplecie wraz z rewolwerem otrzymujemy: polimerową walizkę, nasadkę służącą do wystrzeliwania rac świetlnych, kartę gwarancyjną z instrukcją obsługi.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- ekskluzywne chromowane wykończenie
- długość całkowita: 186 mm
- długość lufy: 63 mm
- masa: 850 g
- materiał szkieletu: metal (wysokogatunkowy stop aluminiowo-cynkowy)
- materiał rękojeści: polimer
- system: Single Action/Double Actiom
- manualny wyrzutnik ( ejector )nabojów hukowych 6 mm Long i Short Umarex/ 5,6 x 16 mm mega huk firmy BRON.PL
- bębenek 9 strzałowy


Opinie

Opinie o Rewolwer hukowy Zoraki R1 K-6L lufa 4,5" k.22LB 6mm long chrom błysk (R1456MNP)

Sprreloader
Do zestawu brakuje jeszcze tylko Speedloadera tak jak w prawdziwym rewolwerze, firma Zoraki by mogła o takim dodatku pomyśleć, dodatek był by wspaniałym uzupełnieniem zestawu.
Ocena
Tomasz W (Dodano 22.11.2019)
Super
Na wstępie uznanie dla sklepu za mega szybką wysyłkę, a co do rewolweru to jest on perfekcyjnie wykonany, kawał gnata, można nim kogoś nieźle wystraszyć ponieważ wygląda jak prawdziwa broń, nikiel ładnie połyskuje zwłaszcza wieczorem, język ognia i dym z lufy jak w prawdziwej spluwie, strzelanie z amunicji Long to czysta przyjemność, a Short to przy Longach zabawki odpustowe.
Polecam dokupić do niego brązowe okładziny, nadają one charakteru, broń wygląda jak z filmów rodem z USA.
Broń także porządnie zapakowana po otwarciu walizki rewolwer leżał we woreczku, rewolwer także jest nowoczesny, posiada blokadę kurka gdy mamy wychylony bęben nabojowy, bębenek kręci się przeciwnie do wskazówek zegara, gdy mamy zamknięty bębenek to niema żadnych luzów na bębnie to jest właśnie ta precyzja, jestem pozytywnie zaskoczony jakością wykonania, wad nie stwierdziłem, moim zdaniem, producent mógł by jeszcze produkować K-6L z jeszcze dłuższą lufą np. 6 cali.
Serdecznie wszystkim polecam ten produkt jak i sklep Broń.pl.
Ocena
Tomasz (Dodano 18.10.2019)
Dodaj swoją opinię

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij