Rewolwer hukowy Zoraki R1 K-6L lufa 4,5" k.5,6/6mm long czarny mat (R1456MPB)

Rewolwer hukowy Zoraki R1 K-6L lufa 4,5" k.5,6/6mm long czarny mat (R1456MPB)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Rewolwer hukowy Zoraki R1 K-6L lufa 4,5" k.5,6/6mm long czarny mat (R1456MPB)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: R1456MPB
EAN: 5908262147806
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
479,00 zł
Skuteczna obrona zapewni poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Przekonaj się, jak skuteczna jest broń hukowa i alarmowa. Wypróbuj Broń hukowa, alarmowa ZORAKI Rewolwer hukowy Zoraki R1 K-6L lufa 4,5" k.5,6/6mm long czarny mat (R1456MPB) i odstrasz napastnika w sytuacji zagrożenia. Zamów już teraz bez zezwolenia z darmową dostawą.


Rewolwery alarmowe ZORAKI K-6L to rewolwery strzelające przedłużonym nabojem hukowym 6mm LONG, dającym mocniejszy huk niż standardowe kapiszony 6mm SHORT. Modele K-6L znakomicie sprawdzą się zarówno jako urządzenie odstraszające potencjalnych napastników czyli do samoobrony, oraz do wystrzeliwania rac, podczas wydarzeń okolicznościowych lub ratunkowo przy wzywaniu pomocy.

Wersja wykończona na czarny mat.

Wykończenie na najwyższym poziomie, funkcjonalny ejector (wyrzutnik łusek) płynna praca mechanizmów, to tylko niektóre zalety rewolweru K-6L


W trybie DA można oddać 9 strzałów jeden po drugim. Napięcie kurka przed oddaniem strzału, skraca drogę spustu i znacznie poprawia celność (tryb SA). Dodatkowym atutem rewolweru Zoraki jest funkcjonalny ejector (wyrzutnik łusek), ułatwiający opróżnienie komór bębna z wystrzelonych nabojów hukowych.

Rewolwer ZORAKI jakością i niezawodnością wykonania dorównuje broni palnej czołowych światowych producentów. Szkielet broni wykonany jest w pełni z metalu, co zapewnia realistyczną wagę i pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Urządzenie przystosowane jest do stosowania nabojów hukowych 6 mm Long  oraz nabojów hukowych 5,6/16 mm firmy BRON.PL. Dzięki odpowiedniej budowie bębna rewolweru i zastosowanym w nim zabezpieczeniom rewolweru nie da się przerobić na broń palną.
Nie pasuje do niego żadna inna amunicja hukowa, gazowa ani ostra.

Zabroniona jest jakakolwiek ingerencja w jego budowę.

Rewolwer jest dostępny bez zezwoleń tylko dla osób pełnoletnich.

Wyrób podlega ochronie patentowej. Wszelkie próby kopiowania i podrabiania produktu są zabronione.


W komplecie wraz z rewolwerem otrzymujemy: polimerową walizkę, nasadkę służącą do wystrzeliwania rac świetlnych, kartę gwarancyjną z instrukcją obsługi.

Więcej informacji
Kod SKUR1456MPB
ProducentZORAKI
EAN5908262147806
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z ZORAKI
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com