Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Rewolwer hukowy Zoraki R1 K-6L lufa 4,5" k.5,6/6mm long chrom błysk (R1456MNP)

Kod SKU: R1456MNP
Kod EAN: 5908262125330
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
499,00 zł Darmowa dostawa
Skuteczna obrona zapewni poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Przekonaj się, jak skuteczna jest broń hukowa i alarmowa. Wypróbuj Broń hukowa, alarmowa ZORAKI Rewolwer hukowy Zoraki R1 K-6L lufa 4,5" k.5,6/6mm long chrom błysk (R1456MNP) i odstrasz napastnika w sytuacji zagrożenia. Zamów już teraz bez zezwolenia z darmową dostawą.


Rewolwery alarmowe ZORAKI K-6L to rewolwery strzelające przedłużonym nabojem hukowym 6mm LONG, dającym mocniejszy huk niż standardowe kapiszony 6mm SHORT. Modele K-6L znakomicie sprawdzą się zarówno jako urządzenie odstraszające potencjalnych napastników czyli do samoobrony, oraz do wystrzeliwania rac, podczas wydarzeń okolicznościowych lub ratunkowo przy wzywaniu pomocy. Rewolwer w ekskluzywnej wersji, z chromowanym wykończeniem.


Wykończenie na najwyższym poziomie, funkcjonalny ejector (wyrzutnik łusek) płynna praca mechanizmów, to tylko niektóre zalety rewolweru K-6L


W trybie DA można oddać 9 strzałów jeden po drugim. Napięcie kurka przed oddaniem strzału, skraca drogę spustu i znacznie poprawia celność (tryb SA). Dodatkowym atutem rewolweru Zoraki jest funkcjonalny ejector (wyrzutnik łusek), ułatwiający opróżnienie komór bębna z wystrzelonych nabojów hukowych.

Rewolwer ZORAKI jakością i niezawodnością wykonania dorównuje broni palnej czołowych światowych producentów. Szkielet broni wykonany jest w pełni z metalu, co zapewnia realistyczną wagę i pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Urządzenie przystosowane jest do stosowania nabojów hukowych 6 mm Long i Short oraz nabojów hukowych 5,6/16 mm firmy BRON.PL, bez materiału miotającego. Dzięki odpowiedniej budowie bębna rewolweru i zastosowanym w nim zabezpieczeniom, rewolweru tego nie da się przerobić na broń palną ostrą. Nie pasuje do niego żadna inna amunicja hukowa, gazowa ani ostra.

Zabroniona jest jakakolwiek ingerencja w jego budowę.

Rewolwer jest dostępny bez zezwoleń tylko dla osób pełnoletnich.

Wyrób podlega ochronie patentowej. Wszelkie próby kopiowania i podrabiania produktu są zabronione.

W komplecie wraz z rewolwerem otrzymujemy: polimerową walizkę, nasadkę służącą do wystrzeliwania rac świetlnych, kartę gwarancyjną z instrukcją obsługi.

Więcej informacji
Kod SKUR1456MNP
ProducentZORAKI
Kod EAN5908262125330
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Rewolwer hukowy Zoraki R1 K-6L lufa 4,5" k.5,6/6mm long chrom błysk (R1456MNP)
Więcej z ZORAKI