Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

POBJEDA TECHNOLOGY

POBJEDA TECHNOLOGY
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Pobjeda Technology — amunicja hukowa i sportowa

Strzelectwo to sport wymagający posiadania odpowiednich umiejętności oraz zastosowania właściwych środków bezpieczeństwa. Do oddania strzału niezbędne jest także użycie pocisku adekwatnego do rodzaju broni. Oferta naszego sklepu Broń.pl obejmuje różnego rodzaju amunicję do broni niewymagającej zezwolenia, jak na przykład naboje hukowe, nazywane także alarmowymi, które stosuje się w celu samoobrony i alarmowania o niebezpieczeństwie. Produkuje je m.in. firma Pobjeda Technology (PTG).

Niezawodna amunicja firmy Pobjeda Technology

Firma Pobjeda Technology specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju amunicji do użytku rekreacyjnego, treningowego, sportowego, konkursowego, myśliwskiego, czy wykorzystywanej w celu sygnalizowania pojawienia się sytuacji awaryjnej. Przedsiębiorstwo jest zlokalizowane w Bośni i Hercegowinie, w mieście Goražde i działa od 1952 roku. Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu i nieustannemu przeprowadzaniu badań samodzielnie, a także we współpracy z innymi markami, naboje wytwarzane przez Pobjeda Technology odznaczają się precyzyjnością, niezawodnością, a także minimalnym zanieczyszczaniem lufy podczas oddawania strzału. Korzystają z niej zarówno entuzjaści strzelania, jak i zawodowi funkcjonariusze.

Amunicja do broni hukowej w korzystnej cenie

Naboje do broni hukowej produkowane przez Pobjeda Technology charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości, co wpływa na znaczną popularność marki, nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Asortyment ten obejmuje wyjątkowo precyzyjne pociski wykorzystywane do zasilania broni krótkiej i długiej, o kalibrze 6 mm, 8 mm, oraz 9 mm, które doskonale sprawdzają się do strzelania tarczowego, sportowego, ale też podczas treningów, czy polowania, oraz amunicję gazową. Z kolei naboje stosowane w broni o niskiej energii kinetycznej są wykorzystywane przez służby bezpieczeństwa, na przykład w celu tłumienia zamieszek.

W ofercie naszego sklepu Broń.pl dostępna jest wysokojakościowa Amunicja Hukowa PTG 22, która jest przeznaczona do broni typu Long w kalibrze 6 mm. Naboje umieszczone są w wygodnej puszce umożliwiającej szczelne zamknięcie, zawierającej 100 sztuk amunicji. Produkt ten spełnia normy bezpieczeństwa ISO 9001 oraz C.I.P.

Bezpieczeństwo użytkowania na pierwszym miejscu

Firma Pobjeda Technology stawia mocny nacisk na wysoką jakość wytwarzanych produktów, ale także na bezpieczeństwo ich użytkowania. Podczas korzystania z jakiegokolwiek rodzaju broni ważne jest, aby pamiętać o przestrzeganiu zasad jej prawidłowego wykorzystywania. Przede wszystkim należy pamiętać, aby amunicja znajdowała się poza zasięgiem dzieci, a ponadto kluczowe jest również dokładne czyszczenie broni po każdorazowym użyciu.

Amunicja produkowana przez firmę Pobjeda Technlogy charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, precyzyjnością, a także bezpieczeństwem, które stanowi priorytet przedsiębiorstwa. Ponadto naboje te dostępne są w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w naszym sklepie Broń.pl i skorzystania z naszej oferty!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com