Pistolet ASG Walther P99 DAO GBB CO2 (2.5684)

Special Price 429,00 zł Darmowa dostawa

Normalna cena: 449,00 zł

LUB
Opis

Szczegóły


Replika asg legandarnego już Walthera P99, zasilana kapsułami Co2 12g. Pistolet posiada system blow-back, który w znaczny sposób wpływa na realizm strzału, ponadto po wystrzeleniu ostatniej kulki zamek zostaje w tylnym położeniu, tak jak ma to miejsce w broni palnej. Szkielet wykonano z trwałego abs-u, zamek natomiast zbudowany jest z metalu. Pistolet strzela w systemie wyłącznie double action ( możliwość strzału tylko z samonapinacza spustu ). Pistolet posiada oryginalne oznaczenia producenta broni palnej. Dobre wykonanie, bezawaryjność, duża energia oraz niska cena czynią z tego pistoletu bardzo atrakcyjny produkt.

Jedna kapsuła CO2 wystarcza na oddanie ok. 50-100 równych wystrzałów. Największy wpływ na wydajność repliki ma temperatura otoczenia, im jest wyższa tym większą ilość strzałów oddamy na jednej kapsule.

Do tej repliki zalecamy uzywanie kulek o masie 0,25-0,30g.

Uwaga ! Do konserwacji replik o zasilaniu gazowym zaleca się regularne stosowanie oleju silikonowego w sprayu.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: Walther
- materiał: abs+ metal
- system hop-up: stały ( bez regulacji )
- zasilanie: kapsuła Co2
- oryginalne oznaczenia Walther
- zasięg skuteczny: około 30-35 metrów
- pojemność magazynka: 15 szt.
- prędkość wylotowa: 300 fps
- waga: 592g
- długość: 182mm
- system blow back: tak
- energia początkowa: max: 2 Joule
- gwarancja: 12 miesięcy

Opinie

Opinie o Pistolet ASG Walther P99 DAO GBB CO2 (2.5684)

Zacznę może od tego że walther jest
Zacznę może od tego że walther jest w 100% zgodny z opisem. Ma nieziemskie kopyto i przy pierwszych strzałach na świeżej kapsule CO2 kulka leci daleko (ok. 30-40m), celnie i ma przy tym dość spory odrzucik jak na taki pistolet, ale to jest oczywiście wielka zaleta. System blow-back działa bez zarzutów i po ostatnim strzale zamek zostaje z tyłu. Wykonanie pistoletu jest bardzo staranne, z bardzo dobrych materiałów przez co podejrzewam, że nie uszkodzi się przy pierwszym niefortunnym uderzeniu oraz jest on niewiele lżejszy od jego palnego odpowiednika. Jak dla mnie brak jakichkolwiek wad, po prostu idealny. Polecam.
Ocena
BaronVonPretzel (Dodano 21.04.2014)
Dodaj swoją opinię

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij