Phazzer

Phazzer
 

Phazzer - paralizatory i tasery bez zezwoleń

Paralizatory marki PHAZZER to bardzo skuteczne i nowoczesne urządzenia obronne, których podstawowym zadaniem jest obezwładnienie napastnika na odległość.

Urządzenia te są przeznaczone zarówno dla służb mundurowych, jak i osób prywatnych.

Dwie elektrody połączone cienkim przewodem z paralizatorem wystrzeliwane są z kartridża za pomocą sprężonego azotu z prędkością ok. 50 m/s. Ładunek elektryczny ma zasięg aż do 6,5 metra.

Po trafieniu w napastnika wbijają się w jego ubranie małymi harpunami i od razu porażają go prądem. Napastnik nie jest już wtedy zdolny do ataku, ani żadnej reakcji obronnej. Paralizator poraża natychmiastowo jego centralny system nerwowy dawką prądu o napięciu 114 000 V (ENFORCER), nie pozostawiając przy tym żadnych długotrwałych obrażeń i następstw. Celne trafienie napastnika gwarantuje nam celownik laserowy zamontowany na stałe w obudowie paralizatora, uruchamiany automatycznie zawsze po odbezpieczeniu urządzenia.

Po wystrzeleniu kartridży urządzenie można używać kontaktowo tak, jak każdego tradycyjnego paralizatora. Porażając nim napastnika, prąd działa na jego mięśnie obwodowe, nie przechodzi na inne osoby podczas kontaktu bezpośredniego.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)