PHANTOM

PHANTOM
 

Phantom - broń alarmowa, pistolet hukowy

Phantom to linia wysokiej jakości produktów dedykowanych do samoobrony, szkoleń i treningu strzeleckiego. Marka Phantom powstała z myślą o zapewnieniu skutecznego środka do samoobrony i szkoleń, dostępnego bez zezwoleń zarówno dla osób cywilnych, jak i pracowników ochrony. Flagowym produktem jest pistolet alarmowy Phantom, którego konstrukcja została wiernie oparta na prawdziwym pistolecie. Mechanika broni, głośny huk, wyrzucane podczas strzału łuski, magazynek w rękojeści - to wszystko sprawia że pistolet Phantom 5.6 jest obecnie najwierniejszą na rynku repliką hukową prawdziwej broni

Wysokiej jakości materiały

Szkielet oraz zamek pistoletu Phantom wykonany jest z metalowego odlewu, a korpus wykonany jest z wysokojakościowego polimeru podobnie jak w broni palnej. Magazynek także jest bardzo trwały i mocny. 

Obrona własnego domu czy siebie i swojej rodziny przed napastnikami jest niezwykle ważna i coraz częściej potrzebna we współczesnym świecie. Napady zdarzają się niemalże w każdym mieście i wówczas warto mieć pod ręką pistolet, który Cię obroni. Niekoniecznie realnie zagrażając oprawcy.

Phantom – firma, której możesz powierzyć swoje zaufanie

W naszym sklepie zawsze znajdziesz tylko renomowane produkty firm, które stawiają na jakość oraz niezawodność. Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku pistoletów i innych środków obrony koniecznej liczy się skuteczność. Dlatego pistolety hukowe Phantom to produkty, którym możesz zaufać. Zawsze sprawdzamy to, co oferujemy, mając pewność, że w każdym przypadku dostęp do broni jest potrzebą konieczną do obrony życia i zdrowia, więc chcemy mieć przekonanie, że oferujemy produkty najlepszych firm, które dbają o każdy detal.

Jakie są pistolety hukowe Phantom i inne produkty z tej kategorii?

W tej serii broni przeznaczonej do odstraszania napastnika poprzez sygnały hukowe znajdziesz różne typy pistoletów. Broń alarmowa Phantom to przede wszystkim wygodne pistolety zaprojektowane w oparciu o wzory prawdziwej broni na amunicję. Działanie jest bardzo proste i ma za zadanie jak najbardziej upodobnić zakupiony „straszak” do prawdziwego pistoletu. Konstrukcja jest więc wiernie odwzorowana, a huk wystrzału połączony z wypadającą łuską dają wrażenie nabitej broni gotowej do wystrzelenia. W naszym asortymencie możesz więc znaleźć współczesne pistolety w różnym umaszczeniu.

Broń alarmowa Phantom – co znajdziesz w asortymencie?

Cała kategoria skupiająca w sobie produkty firmy Phantom to broń odstraszająca, działająca za pomocą bodźców hukowych, a także akcesoria i dodatki do niej. W jej ramach można wyszczególnić trzy podkategorie:

  • Pistolety alarmowe, hukowe: na przykład pistolet hukowy 5.6 czarny kaliber do 6 mm.

  • Zestawy: czyli nie tylko pistolety, ale także amunicja, kabura i adaptery.

  • Akcesoria: głównie części zamienne, na przykład magazynek.

Nie wahaj się i wybierz najlepszą broń!

Sięgnij po pistolety, które mogą pomóc Ci obronić Twój dom przed napastnikiem czy ułatwić obronę własną podczas napadu na ulicy. Wybieraj niezawodne rozwiązania w naszym sklepie. Zapraszamy!

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)