Pepperball

Pepperball
 

Pneumatyczne miotacze kul gumowych i pieprzowych marki Pepperball

Firma ta zasłynęła z produkcji wysoce skutecznych miotaczy kul wypełnionych drażniącym pudrem pieprzowym.

Powstała w 1996 roku jako część projektu grupy Jaycor zaangażowanej w rozwój broni niezabijającej od lat '70 XX wieku. Ciągły rozwój technologii upowszechnił stosowanie środków przymusu bezpośredniego wśród służb mundurowych w Stanach Zjednoczonych. Obecnie urządzeń PepperBall używa służba więzienna, straż graniczna oraz tysiące biur Szeryfa. Marka ta jest obecnie rozpoznawalna na całym świecie. Produkty tej marki odpowiednio użyte gwarantują skuteczność i są dostępne bez zezwoleń.

PepperBall

Broń ochronna to przede wszystkim pomoc w sytuacji nadzwyczajnej, w sytuacji zagrożenia. Warto pomyśleć o bezpieczeństwie swoim oraz swoich rodzin i wybrać niezawodne pistolety, które oferujemy w ramach tej kategorii.

Dlaczego tak ważny jest odpowiedni wybór dostawcy broni obronnej?

To jedna z najbardziej elitarnych firm na świecie, które zajmuje się produkcją broni dla amerykańskich sił porządkowych. Chodzi oczywiście o tzw. broń niezabijającą. Dlatego i w naszym asortymencie nie mogło zabraknąć produktów tej firmy. Dbamy o jak najszerszy asortyment i sami zawsze sprawdzamy to, co oferujemy, dlatego w tym przypadku mamy pewność, że produkty firmy PepperBall będą odpowiednie na każdą okoliczność.

Jakie są miotacze gazu PepperBall i inne produkty z tej kategorii?

Ta amerykańska firma zasłynęła już w 1996 roku, gdy stworzyła pierwszy tak dobrze wykonany i skuteczny miotacz niezabijający w formie pistoletu. Z czasem technologia zaczęła być udoskonalana, dlatego dziś z produktów oferowanych poniżej korzystają między innymi służby więzienna i graniczna. Już samo to mówi nam, że są to produkty najbardziej nowoczesne, najskuteczniejsze, niezawodne i wykonane z dbałością o detale, co przekłada się na wygodę i celność miotania kul gazowych i gumowych. Modele tego producenta to także doskonałe odwzorowanie prawdziwych broni ostrych.

Które z produktów możesz wybrać w naszym sklepie?

W ramach kategorii z pneumatycznymi pistoletami i miotaczami gazu PepperBall oferujemy różne modele w zależności od podkategorii. Można wyróżnić tu:

  • Pistolety na kule gumowe: między innymi mogą to być modele TCP o kalibrze 68.

  • Akcesoria dodatkowe: tu wyróżniamy choćby pokrowce czy magazynek uniwersalny do modeli TCP.

  • Amunicja: specjalna podkategoria, w której znajdziesz kule gumowe, kule pieprzowe czy kule pudrowe PepperBall kaliber 68.

Sprawdź cały asortyment!

Zobacz cały asortyment przeznaczony dla osób szukających broni obronnej niezabijającej. Warto poszukać także innych produktów w szerokim asortymencie naszej strony internetowej. Zapraszamy!

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)