Pasek do spodni KORE Essentials X5 z tworzywa czarny (X5TACBLK)

Pasek do spodni KORE Essentials X5 z tworzywa czarny (X5TACBLK)

Koszyk 0
0,00 zł

Pasek do spodni KORE Essentials X5 z tworzywa czarny (X5TACBLK)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: KOL.563-012
W magazynie
Wysyłka w ciągu 48H
339,00 zł
Pamiętaj, że w terenie liczy się wygoda. Postaw na praktyczne akcesoria odzieżowe. Wybierz pasy taktyczne lub wygodne pasy do spodni i ciesz się przygodą. Pasy KORE Pasek do spodni KORE Essentials X5 z tworzywa czarny (563-012) to gwarancja najwyższej jakości, dzięki czemu na długo zagości w Twoim ekwipunku. Zamów teraz z darmową dostawą.

KORE Essentials X5 z tworzywa czarny to wygodny i niezwykle solidny pas do codziennego noszenia broni, który, w odróżnieniu od typowych pasów taktycznych nie przyciąga uwagi i doskonale pasuje do codziennego stroju.

Nylonowy pas Kore ma sztywną konstrukcję ze wzmacnianym rdzeniem Power-Core oraz możliwość precyzyjnej regulacji długości w ponad 40 pozycjach.

Płynna regulacja
Jednym z elementów, który odróżnia pasy Kore Essential od konkurencji to precyzyjny i niezawodny sposób regulacji długości. Osiągnięto to dzięki systemowi Hidden Track, który wykorzystuje wewnętrzną prowadnicę (25 cm) z 40-stopniowym zakresem regulacji.

Działanie systemu jest podobne do rozwiązania wykorzystywanego w komercyjnych trytkach (opaski kablowa). Pas jest zapinany i regulowany za pomocą metalowej klamry ze sprężynującą zapadką, która blokuje się na wypustkach wewnętrznej prowadnicy.

Pas do broni low-profile
Pas zaprojektowano do przenoszenia pełnowymiarowych pistoletów oraz podręcznego zapasu amunicji, gazu itp. (maksymalne obciążenie do 3,6 kg). Klasyczne „cywilne” wzornictwo klamer nie przyciąga uwagi, dlatego pas doskonale sprawdzi się do codziennego, skrytego przenoszenia broni.

Pasy Kore efektownie łączą miejski styl casual z funkcjonalnością i sztywnością pasa strzeleckiego. Dzięki temu są doskonałą alternatywą dla popularnych pasów taktycznych, które nie tylko rzucają się w oczy, ale także nie zawsze pasują do naszego stroju.

Imponująca wytrzymałość
Pasy z serii Tactical są dwukrotnie sztywniejsze od pasów skórzanych i umożliwiają przenoszenie cięższego wyposażenia.

Pas ma 3 warstwy tj. zewnętrznej z włókna Nylon Web, wewnętrznej wyściółki Super-Fire oraz opatentowanego rdzenia wzmacniającego Power-Core o wytrzymałości 220 kg.

Takie połączenie technologii i materiałów sprawia, że pasy Kore są na tyle sztywne, by stabilnie podtrzymywać broń i wyposażenie bez załamywania się i zwijania, i jednocześnie wystarczająco elastyczne by zapewniały wygodę podczas codziennej aktywności.

Nylonowe pasy Kore (poza modelami z serii Garrison) mają szerokość 40 mm (5 mm grubości) oraz jeden rozmiar do samodzielnego dopasowania długości, dzięki czemu pasują niemal na każdy rozmiar talii (od 60 do 112 cm).

Zaprojektowane do kabur IWB, OWB oraz Appendix. Pas jest solidne mocowany do klamry za pomocą zębatej zapadki oraz 2 śrub dociskowych (klucz imbusowy w zestawie). Wraz z pasem otrzymujemy szlufkę na rzep, która zapobiega odstawaniu końcówki pasa.

Produkty Kore według wielu specjalistów uznawane są za niezawodne i najwygodniejsze pasy do codziennego noszenia broni.

Szeroki wybór klamer
W pasach wykorzystuje się solidne klamry o rozmiarze 45 × 60 mm. wykonywane ze stopu cynku. W zależności od modelu klamry mają różne sposoby wykończenia: odcień gunmetal (galwanizacja), kolor czarny (malowanie proszkowe) lub stainless steel.

Klamra ma niezwykle wygodny i wytrzymały mechanizm regulacji, oparty na sprężynującej zapadce, którą zwalniamy za pomocą zewnętrznej dźwigni.

Pasy mają ulepszony i wyjątkowo bezpieczny system mocowania klamry składający się z dwóch śrub dociskowych M4 × 7 mm oraz metalowej zapadki o powiększonych zębach. W pasach wykorzystywane są klamry o różnej kolorystyce i stylu, jednak ich działanie oraz funkcjonalność zawsze jest taka sama.

Wersje klamer:

X1 - nowoczesna klamra o ażurowej konstrukcji, pasująca do stroju wyjściowego i casual,
X2 - nowoczesna klamra o stylowym ryflowaniu, pasująca do stroju wyjściowego i casual,
X3 - klasyczna metalowa sprzączka, pasuje do każdego stroju,
X4 - pełna klamra w wojskowym stylu, idealna do jeansów, bojówek i spodni taktycznych
X5 - klamra taktyczna w stylu rescue, do jeansów i spodni taktycznych
X6 - klamra taktyczna z logo Kore, idealna do jeansów i spodni casual.
X7 - minimalistyczna klamra w taktycznym stylu, pasuje do jeansów, bojówek i spodni taktycznych
X8 - klamra w stylu vintage, idealna do jeansów i spodni casual.
Cechy pasów KORE ESSENTIAL:

System Hidden Track z 40 pozycjami regulacji (co 6 mm),
3-warstwowa konstrukcja,
pas ze wzmacnianym rdzeniem Power-Core przeznaczony jest do przenoszenia małej broni (utrzymuje ciężar do 3,6 kg),
klamra kompatybilna ze standardowym pasem o szerokości 40 mm,
klamra mocowana na pasie za pośrednictwem powiększonych zębów oraz 2 śrub imbusowych.

DANE TECHNICZNE
Dane podstawowe
Nośność pasa 3,6
Wykończenie klamry czarne
Dane dodatkowe
Kolor czarny
Typ materiału nylon
Wymiary
Długość całkowita [cm] 112
Szerokość paska [mm] 40
Informacje producenta
Symbol dostawcy X5TACBLK

Więcej informacji
Kod SKUKOL.563-012
SymbolProducentaX5TACBLK
ProducentKORE
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com