Paralizator Taser StrikeLight z latarką (38000)

Special Price 899,00 zł Darmowa dostawa

Normalna cena: 979,00 zł

LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Paralizator Taser StrikeLight z latarką

Paralizator kontaktowy firmy Taser, stworzony z aluminium i odznaczający się bardzo wysoką odpornością tworzywa PC-ABS. Z uwagi na natężenie prądu poniżej 10 mA na paralizator nie jest wymagane zezwolenie oraz nie stanowi zagrożenia dla życia. Napięcie wartości 50000 V zapewnia bardzo mocny efekt paraliżujący.

Wytrzymała i agresywnie zakończona obudowa także może posłużyć do samoobrony, wykorzystana jako kubotan. Zastosowanie Anti-Roll Design zapewnia, że paralizator nie odtoczy się przypadkowo w najmniej oczekiwanym momencie.

Wbudowana latarka LED, ze strumieniem świetlnym wartości 80 lumenów, umożliwia zarówno na oświetlenie otoczenia oraz zdezorientowanie agresora. Włącznik latarki pełni jednocześnie funkcję bezpiecznika, dopiero w momencie uruchomienia możliwe jest wyzwolenie ładunku elektrycznego ulokowanym po przeciwnej stronie przyciskiem.

Wyzwolenie ładunku powoduje w pierwszej kolejności efekt odstraszający, dzięki wyraźnie widocznemu oraz głośnemu łukowi elektrycznemu.

Paralizator zasilany jest wymiennym akumulatorem Li-Po 18650 o pojemności 2500 mAh, którego ładowanie odbywa się poprzez załączoną ładowarkę sieciową. Naładowany w 100% akumulator pozwala na korzystanie z latarki przez 5 godzin oraz 100 5-sekundowych wyzwoleń ładunku elektrycznego.

Znajdująca się w zestawie smycz na nadgarstek pozwalala na przenoszenie paralizatora.

Urządzenie gwarantuje skuteczną samoobronę w sytuacjach zagrożenia. Dzięki kompaktowym wymiarom przenoszenie urządzenia na co dzień jest komfortowe. Konstrukcja paralizatora pozwala na przenoszenie go m.in. w kieszeni kurtki, nerce czy też damskiej torebce.

W zestawie:
- paralizator
- ładowarka
- smycz

- Napięcie: 50000 V
- Zasilanie: akumulator 2500 mAh
- Waga: 270 g
- Długość: 210 mm
- Średnica: 38 mm
- Kolor: czarny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- Napięcie: 50000 V
- Zasilanie: akumulator 2500 mAh
- Waga: 270 g
- Długość: 210 mm
- Średnica: 38 mm
- Kolor: czarny

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij