Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

PACSAFE

PACSAFE
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Pacsafe

Podczas podróży bezpieczeństwo dokumentów i pieniędzy jest szczególnie ważne. W przypadku zagranicznej wycieczki i kradzieży może być ciężko wrócić do kraju. Warto zaopatrzyć się więc w antykradzieżową biodrówkę, dzięki której będziesz mieć pewność, że twoje wartościowe przedmioty są bezpieczne.

Co wyróżnia markę Pacsafe?

Marka Pacsafe znana jest z produkcji sprzętu podróżniczego, między innymi plecaków, biodrówek i toreb. Co wyróżnia tę markę? Ich produkty są antykradzieżowe dzięki zastosowaniu licznych, często nietypowych rozwiązań. To dlatego właśnie wybierając się w podróż, warto zaopatrzyć się w ich podróżniczy sprzęt.

Firma została założona w 1998 roku w Hongkongu i od tego czasu z każdym rokiem firma doskonali swoje projekty. W logo firmy znaleźć można żółwia, gdyż od 2014 roku firma przekazuje część zysku w celu ochrony żółwi morskich.

Czym charakteryzuje się biodrówka antykradzieżowa

Biodrówka antykradzieżowa posiada cały system chroniący przed kradzieżami. Co ją wyróżnia? Posiada pasek odporny na przecinanie, dzięki czemu masz pewność, że nawet najlepiej przygotowany przestępca nie będzie ci w stanie zabrać biodrówki. Dodatkowo posiada ona samoblokujące się zamki błyskawiczne.

Biodrówka antykradzieżowa marki Pacsafe posiada liczne przegródki i kieszonki, dzięki czemu po pierwsze dobrze zorganizujesz wszelkie cenne przedmioty, a po drugie ochronisz je przed kradzieżą. Co więcej, posiada ona system blokujący fale radiowe, dzięki czemu nawet jeśli posiadasz wewnątrz karty zbliżeniowe, nie ma możliwości zeskanowania ich.

W jakich sytuacjach sprawdzi się biodrówka antykradzieżowa?

Biodrówka antykradzieżowa sprawdzi się w wielu sytuacjach. Jest to szczególnie świetne rozwiązanie podczas zagranicznych wyjazdów, jednak z powodzeniem może być ona stosowana również na co dzień. Podczas codziennych spacerów w parku również warto chronić swoje dokumenty czy gotówkę, dlatego biodrówka antykradzieżowa to świetne rozwiązanie niezależnie od tego, gdzie przebywasz.