Nóż WALTHER Black Multi Tac (5.0718)

129,00 zł
LUB
Opis

Szczegóły


Black Multi Tac to połączenie noża taktycznego z zestawem najważniejszych narzędzi przydatnych zarówno w domu, jak i podczas podróży. Główną rolę w tym modelu odgrywają kombinerki, które podczas transportu mieszczą się w rękojeści. Podobnie jak każde porządne narzędzie tego typu, kombinerki posiadają część płaską do lżejszych prac oraz mocno profilowaną (tzw. kombinerki uniwersalne) do cięższych zastosowań. Dodatkowo posiadają przecinak do drutu.

W rękojeści noża znajdują się także:
- głownia częściowo ząbkowana, czerniona
- uchwyt do uniwersalnych końcówek śrubokrętów i narzędzi (końcówki znajdują się w pokrowcu)
- duży płaski śrubokręt z otwieraczem do puszek
- płaski śrubokręt z otwieraczem do butelek

Głownia została wykonana z nierdzewnej stali z serii 440. Dzięki zastosowaniu ostrza combo (częściowo ząbkowanego) nóż jest bardzo uniwersalny. Częścią ząbkowaną przetniemy bez problemu materiały włókniste czy wszelkiego rodzaju tworzywa. Część gładka (plain) będzie przydatna podczas zwykłych czynności, takich jak przygotowanie posiłku. Dzięki zastosowaniu tzw. fałszywego ostrza głownia charakteryzuje się bardzo dobrą przebijalnością. Klinga w pozycji otwartej blokowana jest za pomocą znanej i sprawdzonej blokady liner lock, a do jej otwarcia służy wygodny kołek.

Rękojeść jest ergonomicznie ukształtowana, dlatego bardzo dobrze leży w małych i dużych dłoniach, nawet gdy są ubrane w rękawiczki. Efekt ten uzyskano stosując mocną fakturę rękojeści, dużo nacięć i moletowanie. Nóż znakomicie leży w dłoni także wtedy, gdy jest mokry czy zabrudzony. Rękojeść wykonano ze stopu aluminium. Jest dokręcona do pełnych, stalowych linersów, które wzmacniają całą konstrukcję i powodują, że jest odporna nawet na nadużycia.

Na końcu noża znajduje się wybijak do szyb.

W zestawie znajdziemy zestaw dziewięciu wymiennych bitów oraz pochwę cordurową, którą możemy wygodnie przymocować do pasa.

Nóż zapakowany jest w duże eleganckie pudełko tekturowe, znakomite na prezent.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- nóż - multitools składany
- clip-point częściowo ząbkowane z czarnym wykończeniem
- stal 440
- zbijak do szyb
- wąskie kombinerki
- zestaw 9 końcówek (bitów)
- dwa typy płaskich śrubokrętów
- otwieracz do puszek
- otwieracz do butelek
- otwarcie za pomocą kołka
- rękojeść stop aluminiowy
- stalowe linersy
- blokada liner lock
- pochwa cordurowa
- długość głowni: 81 mm
- długość całkowita: 193 mm
- waga: 227 g
Opinie

Opinie o Nóż WALTHER Black Multi Tac (5.0718)

Walther black multi srak to ani nóż
Walther black multi srak to ani nóż ani tool.
W środku kryje mnóstwo nieprzydatnych funkcji. Głownia została wykonana z plasteliny i pomalowana pisakiem. Okładki są zrobione z najcięższego aluminium jakie w życiu widziałem i tak jak głownia są pomalowane pisakami.W komplecie znajdziemy 9 niby bitów, które także zrobione są z plasteliny. Ten model wyposażono w wybijak do szyb, który genialnie kuje w rękę. W zestawie znajdziemy też pokrowiec z kordury w ,którym od razu popsuje nam się zatrzask .
Pozdrawiam KnivesPassion
Ocena
Knives (Dodano 05.04.2013)
Witam Długo by pisać więc szybko i
Witam
Długo by pisać więc szybko i na temat. Sklep pełen profesjonalizm BRAWO tak dalej. Co do multi tac to również bardzo dobre narzędzie w stosunku do ceny. Przydatne na co dzień jak i na wyprawy. Sprawdzony więc wiem co piszę. POLECAM.
Ocena
Jarosław (Dodano 05.04.2013)
Multi nie wart nawet tych pieniędzy, jedyną
Multi nie wart nawet tych pieniędzy, jedyną dobrą stroną tego noża jest ostrze, choć przy większej sile włożonej w cięcie blokuj
Ocena
Damian (Dodano 05.04.2013)
To jest bardzo dobrze i solidnie wykonany nóż.
To jest bardzo dobrze i solidnie wykonany nóż. Zabezpieczenie liner lock jest bardzo wygodne gdyż można nóż złożyć i rozłożyć.
Ocena
Daniel (Dodano 05.04.2013)
Bardzo fajny tool, bardzo szybka dostawa.
Bardzo fajny tool, bardzo szybka dostawa.ostrze ostre ale ja jeszcze je podostrzyłem, a do kombinerek trzeba się przyzwyczaić.
Ocena
Michał (Dodano 05.04.2013)
Kombain.
Dostawa błyskawiczna na drugi dzień. Sklep pełen profezjonalizm. tool zbudowany naprawdę solidnie. Nożyk tnie wszystko , kombain.
Ocena
Rafał (Dodano 05.04.2013)
Najgorszy nóż jakiego używałem. Rozleciał się po
Najgorszy nóż jakiego używałem. Rozleciał się po 1 sezonie. Winne są założenia konstrukcyjne. całość trzymają śróbki torxy "od k
Ocena
Darek (Dodano 05.04.2013)
trzy razy otworzyłem kleszczyki i zaczeły chodzić
trzy razy otworzyłem kleszczyki i zaczeły chodzić na boki
Ocena
grzegorz (Dodano 05.04.2013)
Dodaj swoją opinię

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij