Nóż składany motylek Joker INOX (JKR-200)

49,99 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Nóż motylkowy Joker INOX JKR200 to jeden z najbardziej udanych, a jednocześnie wyjątkowo popularnych modeli tego uznanego hiszpańskiego producenta.


Głownia posiada charakterystyczny i jednocześnie użytkowy kształt clip point, który poza walorami estetycznymi jest w pełni użytkowy podczas codziennej pracy. Stal nierdzewna 420, z której została wykonana klinga, jest praktycznie całkowicie nierdzewna przy zachowaniu przyzwoitych właściwości użytkowych oraz łatwego ostrzenia.

Dzięki grubości zbliżonej do 3 milimetrów jest to również konstrukcja wytrzymała i solidna. Głownia posiada wyraźne fałszywe ostrze, którego kształt cieszy oko, a jednocześnie gwarantuje lepszą penetrację podczas pchnięć. Klinga u nasady posiada dwa stalowe piny, które zabezpieczają przed obijaniem się ramion rękojeści podczas wykonywania trików czy zwykłego zamykania i otwierania noża.


Rękojeść została wykonana ze stali, do której z zewnątrz zostały przykręcone przyjemne w dotyku okładki wykonane z czarnego tworzywa sztucznego. Ramiona zostały połączone z głownią za pomocą czterech śrub typu torx, które umożliwiają bezproblemową regulację powstających luzów. Takie rozwiązanie wpływa na komfort pracy i daje użytkownikowi możliwość samodzielnego dostosowania płynności mechaniki do własnych potrzeb.

Ramiona na całej swojej długości posiadają podłużne otwory odciążające, dzięki którym środek ciężkości jest przesunięty bliżej w stronę klingi. Model Joker INOX JKR200 posiada typową dla tego rodzaju noży blokadę typu latch. Jest to mechanizm prosty w obsłudze, pewny i bezpieczny. Dzięki niemu możemy zablokować ramiona zarówno w pozycji otwartej, jak i zamkniętej.


Joker INOX JKR200 to idealna pozycja dla osoby szukającej niedrogiego, lecz bardzo solidnego narzędzia do rozpoczęcia przygody z nożami typu motylek.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Producent: Joker
Opinie
zamawiam Zamknij