Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

NOPIXGO

NOPIXGO
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Nopixgo

Jedną z gorszych rzeczy podczas wszelkiego rodzaju wyjazdów i kontaktu z naturą są komary. Na rynku znaleźć można wiele produktów, które mają chronić przed ugryzieniami, jednak wiele z nich jest nieskuteczna. Postaw na opaski przeciwkomarowe i ciesz się udanym wyjazdem bez komarów!

Nopixgo i innowacyjna metoda na walkę z komarami

Nopixgo to szwajcarska firma, która zasłynęła z produkcji innowacyjnych opasek przeciwkomarowych. Wynalazek ten został stworzony przez Kurta Scholla, którego główną misją była walka z malarią. Po wielu próbach w końcu stworzył on opaski przeciwkomarowe, które cieszą się sporym powodzeniem na całym świecie. Odkrył on, że komary są odstraszane nie tylko przez chemiczne substancje, ale także przez fale elektromagnetyczne, które wytwarzane są podczas pewnych zjawisk pogodowych, między innymi przed burzą.

Na tej podstawie naukowiec stworzył opaskę, która poprzez emitowanie małych impulsów, przypominających te przed zbliżającą się burzą oszukuje w pewien sposób komary i odstrasza je.

Czym charakteryzuje się opaska przeciw komarom Nopixgo

Według badań opaska zmniejsza ryzyko ugryzienia o 50-80%. Emitowane przez opaskę impulsy skutecznie więc odstraszają komary i, co najważniejsze, są one w pełni bezpieczne dla zdrowia. Co więcej, opaska posiada ciekawy design więc oprócz odstraszania komarów pełni również funkcję dekoracyjną. Konstrukcja jest wodoodporna, więc nie musisz się przejmować, jeśli na zewnątrz pada deszcz. Aby opaska pełniła swoją funkcję, należy ją regularnie ładować.

Jakie opaski przeciwkomarowe dostępne są w ofercie?

Ponieważ opaska ta stanowi również modny dodatek, możesz wybrać swój ulubiony kolor! Idealnie sprawdzi się opaska w kolorze niebieskim bądź białym. Opaskę tę warto zawsze mieć ze sobą za każdym razem, gdy wiesz, że ryzyko ugryzień przez komary jest zwiększone. Sprawdzi się więc idealnie podczas wszelkiego rodzaju spacerów, wycieczek do lasu czy wycieczek nad wodę, gdzie zwykle występuje wiele komarów.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com