Multitool Leatherman OHT Black (831639) z nylonowym etui

379,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Multitool Leatherman OHT Black to nowatorskie urządzenie wielofunkcyjne z nowoczesnym systemem umożliwiającym otwieranie kombinerek jedną ręką.

Firma Leatherman od lat jest pionierem i wyznacza trendy w produkcji zaawansowanych narzędzi wielofunkcyjnych. Idea stworzenia podręcznej skrzynki z narzędziami w stosunkowo niewielkim multitoolu jest wdrażana sukcesywnie od ponad 30 lat. Na przestrzeni tego czasu powstały dziesiątki sprawdzonych rozwiązań oraz modeli, które zadowalają po dziś dzień miliony użytkowników na całym świecie. Leatherman OHT to kolejny milowy krok w ewolucji narzędzi wielofunkcyjnych.


OHT to skrót od słów One Hand Tool. Nazwa wprost mówi, jaka jest podstawowa innowacja tego urządzenia. Jest to pierwszy multitool w ofercie firmy Leatherman, który posiada kombinerki obsługiwane w pełni jednoręcznie. Oznacza to, że każda osoba pracująca w trudnych warunkach – strażacy, policjanci, żołnierze czy ratownicy - może otworzyć go bez potrzeby użycia drugiej, często zajętej ręki. Dodatkową zaletą jest fakt, że kombinerki są sprężynujące, co zdecydowanie ułatwia operowanie nimi. Następnym atutem jest fakt zastosowania wymiennych przecinaków do kabli i drutu. Dzięki temu nie musimy wymieniać całego multitoola po ich zużyciu, a jedynie dwie niewielkie blaszki mocowane śrubami typu torx.


Kombinerki wielofunkcyjne zostały zaprojektowane z podziałem na kilka praktycznych stref charakteryzujących się różnym zastosowaniem:

- Sprężynujące kombinerki płaskie zakończone chwytliwym czubkiem
- Sprężynujące kombinerki standardowe
- Przecinak do drutu i kabli
- Przecinak do drutu płaskiego

Mechanizm kombinerek posiada blokadę, która w pozycji zamkniętej chroni przed przypadkowym wysunięciem się mechanizmu.


Oprócz jednoręcznych kombinerek model Leatherman OHT posiada szereg innych, praktycznych funkcji. Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie są dostępne z zewnątrz bez potrzeby otwierania multitoola. Każde z ośmiu niezależnych narzędzi możemy otworzyć za pomocą jednej ręki! Jest to rozwiązanie nie spotykane dotąd w innych urządzeniach tego typu. Każde z narzędzi posiada niezależną blokadę liner lock, którą również możemy zwolnić, używając tylko jednej dłoni.


Wszystkie elementy multitoola, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, zostały pokryte czarną powłoką antykorozyjną, która zapobiega również przed refleksami świetlnymi.


W zestawie z multitoolem otrzymujemy nylonowe etui do przenoszenia. Posiada ono zapięcie na rzep chroniące przed wypadnięciem oraz szlufkę służącą do przewleczenia paska od spodni. Montaż jest również kompatybilny z systemem MOLLE.

W komplecie otrzymujemy również naklejkę z logiem firmy Leatherman oraz drukowaną instrukcję zawierającą spis wszystkich narzędzi i funkcji. Całość zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko producenta.


Firma Leatherman, będąc pewna niezmiennie wysokiej jakości swoich produktów, udziela gwarancji na okres aż 25 lat. Gwarancja jest realizowana na terenie Polski i nie jest do tego potrzebny dowód zakupu.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Funkcje i Narzędzia modelu Leatherman OHT:

1. Kombinerki płaskie (sprężynujące)
2. Kombinerki standardowe (sprężynujące)
3. Przecinak do drutu i kabli
4. Przecinak do drutu płaskiego
5. Nóż z ostrzem plain (gładkim) ze stali 420HC
6. Nóż z ostrzem ząbkowanym ze stali 420HC
7. Śrubokręt Philips (krzyżak)
8. Mały śrubokręt płaski
9. Średni śrubokręt płaski
10. Duży śrubokręt płaski
11. Piła z dwurzędowymi zębami
12. Przecinak do pasów samochodowych
13. Otwieracz do kapsli
14. Otwieracz do puszek
15. Klucz do butli
16. Gniazdo na wycior do broni

Opinie
zamawiam Zamknij