Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

MASTER CUTLERY

MASTER CUTLERY
Filtruj produkty według
Opcje zakupów
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Master Cutlery

Master Cutlery to amerykańska firma, słynąca z produkcji noży i kompasów. Marka współpracuje z wieloma projektantami, dlatego modele mają niezwykle ciekawy design i niepowtarzalny wygląd. W ofercie marki znaleźć można między innymi noże taktyczne oraz noże EDC. Firma oferuje również inne produkty, między innymi kompasy. Co wyróżnia markę? Przede wszystkim doskonały stosunek jakości do ceny. Miliony ludzi na świecie pokochały Master Cutlery za produkty naprawdę wysokiej jakości.

Na jakiej zasadzie działa kompas?

Najważniejszym elementem każdego kompasu jest obracająca się igła. To ona pozwala na wskazywanie kierunków świata, więc w prosty sposób wskaże ci, gdzie jest północ. Igła ta posiada właściwości magnesu, ma więc dwa bieguny, północny i południowy. Igła magnetyczna reaguje z polem magnetycznym Ziemii i w ten sposób wyznacza właśnie kierunek. To proste urządzenie wykorzystywane jest od lat i jest ono niezawodne pod warunkiem, że w pobliżu nie znajdują się żadne metalowe przedmioty.

Kompas marki Master Cutlery – sprawdzona jakość i dokładność

Warto zwrócić uwagę na kompas marki Master Cutlery. Urządzenie to ma naprawdę niewielkie rozmiary, dzięki czemu bez problemu wszędzie zabierzesz je ze sobą. Dodatkowo występuje on w formie breloka, dzięki czemu przypniesz go do kluczy czy paska spodni i z łatwością skorzystasz, kiedy będziesz mieć taką potrzebę. Urządzenie zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu masz pewność, że posłuży ci przez wiele lat.

Dodatkowo kompas posiada wbudowany termometr wyświetlający temperaturę zarówno w stopniach Celsjusza, jak i Fahrenheita. Jest to niezwykle przydatny dodatek podczas wszelkiego rodzaju wypraw w ekstremalnych warunkach, jak i podczas zwykłych wycieczek.