Magnum

Magnum
 

Magnum - odzież wojskowa, taktyczna, buty

Od ponad 20 lat MAGNUM pozostaje liderem wśród producentów obuwia i odzieży taktycznej, oferując użytkownikom niezrównaną wygodę.

Firma Magnum powstała w ubiegłym wieku jako producent odzieży ochronnej. Od momentu powstania w 1990 roku, nadrzędnym celem firmy jest maksymalna troska o naszego Klienta i zaspokojenie jego nawet najbardziej wyszukanych potrzeb. Dzięki ogromnemu doświadczeniu nabytemu wraz z realizacją niezliczonej ilości zamówień, z dużymi sukcesami wspomagamy współpracujące z nami firmy fachowym doradztwem w zakresie rozwiązań i funkcjonalności produkowanej przez nas odzieży.

Nasze w pełni skomputeryzowane biuro projektowe wciąż tworzy nowe kolekcje, a nowoczesny park maszynowy dzięki wysoko wyspecjalizowanej kadrze pozwala na zrealizowanie każdego zamówienia. W naszej produkcji używamy jedynie najwyższej jakości tkanin, takich jak Ten Cate czy Klopman. Wszystkie komponenty użyte do produkcji posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające wysoką jakość. Chcąc zadowolić Klientów, nasza działalność rozszerzona jest o artykuły najwyższej jakości. Jesteśmy dystrybutorem najlepszych na świecie szafek socjalnych, jak i mebli biurowych firmy C+P. Oferta nasza zawiera również buty ochronne renomowanych firm, tj. LEMAITRE, ARTELLI, COFRA, BETA, jak i polskich producentów. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na Polskę firmy Drager, producenta lekkiej, jak i ciężkiej ochrony oddechowej. Przez te wszystkie lata budowania naszej pozycji na rynku, rozszerzyliśmy ofertę do całego asortymentu potrzebnego do pracy. Środki ochrony indywidualnej poprzez środki czystości, papiery, sprzęt bezpieczeństwa i inne możecie zakupić w naszej firmie. W swojej ofercie posiadamy odzież ochronną, która daje 100% gwarancję bezpieczeństwa i komfort użytkowania. Jeśli dotarliście Państwo do tego zdania, to znaczy, że nie przypadkowo i odpowiedzialnie selekcjonujecie swoich dostawców, a my niewątpliwie należymy do najlepszych w tej branży.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)