Łuk bloczkowy NOVA BEETLE LIGHT zielony, 25 lb

269,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Łuk bloczkowy Nova Beetle Light należy do rodziny łuków bloczkowych, budowanych według technologii polegających na magazynowaniu maksymalnej energii łuku przed strzałem, pozwalającym jednocześnie na komfortowe utrzymanie go w pełnym naciągu przez strzelca, używającego do tego minimum swojej własnej siły.


System bloczków, cięciwy oraz kabli pozwala na komfortowe dopasowanie siły łuku do strzelca, precyzyjne mierzenie oraz strzał. Majdan łuku wykonany jest z wytrzymałego, hartowanego aluminium. Ramiona łuku to mieszanka włókien i kompozytów, każdorazowo stanowiąca tajemnicę producenta. Łuk wykonany jest w kolorystyce czarno-zielonej.


Przeznaczenie łuku

Firma Nova na rynku łuczniczym ma już wieloletnią tradycję i niejeden doświadczony łucznik może pochwalić się, iż zaczynał swoją przygodę z tym sportem właśnie od łuków z rodziny Nova.

Łuk bloczkowy Nova Beetle Light przeznaczony jest głównie dla młodzieży obu płci. Dzięki optymalnej sile naciągu (25 funtów) nadaje się niemal dla każdego nastolatka. Długość naciągu pozwala na dostosowanie go rozstawu ramion młodzika w przedziale wzrostu około 155 cm do 170 cm. Łuk ten jest dedykowany przede wszystkim dzieciom i młodzieży o małej i przeciętnej sile. Sugerujemy zakup tego modelu przede wszystkim początkującym łucznikom.

Dzięki swojej sile oraz osprzętowi łuk nadaje się idealnie do celów szkoleniowych i rekreacyjnych. Natomiast dzięki absolutnie przystępnej cenie zyskują Państwo możliwość nie tylko nawiązania przygody z łucznictwem przez najmłodszych, ale również rozwijania tej pasji wraz z rosnącym dzieckiem. Główne zalety tego modelu to: trwałość, wytrzymałość oraz możliwość korzystania z niego przez nastoletnie dziewczęta i chłopców.


Regulacja i ustawianie łuku

Długość naciągu łuku jest regulowana ustawieniem zaczepu cięciwy na bloczkach łuku. Prosimy postępować zgodnie z załączoną Instrukcją Użytkownika lub o bezpośredni kontakt z naszą firmą. Doradzimy i pomożemy.


W zestawie

* 3 strzały drewniane

* skórka na palce

* podstawka klasyczna

* celownik klasyczny

* ochraniacz przedramienia


ŻYCZYMY UDANEGO ZAKUPU!

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

siła naciągu: 25 lbs
długość naciągu: 22-24 cale (56-61 cm - regulowana)
długość całkowita: 740 mm
kolor: zielon/ czarny
Opinie
zamawiam Zamknij