Lornetka Bushnell Trophy 8x32 2016 Green (333208)

469,00 zł Darmowa dostawa
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Lornetka Bushnell Trophy dzięki perfekcji i profesjonalizmowi, umożliwia niezwykle szerokie pole widzenia oraz jasny obraz.

Mimo tego lornetka jest lekka i ma kompaktowe rozmiary. Jest bardzo dobrym wyborem dla osób preferujących np. obserwację ptaków.

Lornetka Bushnell Trophy jest udoskonalonym wydaniem flagowego modelu Trophy. Posiada nowoczesny wygląd, jest ergonomiczna i wygodna.

Można ją nosić w większej kieszeni podczas górskich wycieczek, wypraw rowerowych oraz na imprezach sportowych.

Obudowa Bushnell Trophy jest wytrzymała i wodoodporna, dzięki czemu sprawdza się również jako lornetka taktyczna.

Lornetka Trophy 8x32 pozwala osiągnąć wysoką transmisję światła, wierność kolorów oraz ostrość obrazu obserwowanego przez użytkownika.

Odległość źrenicy w lornetce Bushnell Trophy wynosi 16,5 mm, co daje duży komfort podczas długotrwałych obserwacji. Wpływają na to także regulowane muszle oczne oraz możliwość dostosowania lornetki do indywidualnych potrzeb.

Wszystkie granice powietrze-szkło zostały kilkakrotnie pokryte powłokami antyrefleksyjnymi w technologii Fully Multi Coated. Zmniejsza to niepożądane odbicia i straty światła przechodzącego przez układ optyczny.

Wysokiej jakości szkło optyczne typu BaK-4 zostało z kolei użyte do wykonania pryzmatów wbudowanych w lornetce.

Pryzmaty ze szkła BaK-4 zapewniają jasność i czystość obrazu na bardzo profesjonalnym poziomie.

Soczewki są chronione przed zaparowaniem, a sama lornetka odporna jest na deszcz, pył czy zanurzenie, dzięki temu, że tubusy lornetki są wypełnione suchym azotem (Water Proof) i uszczelnione tak zwanymi o-ringami.

Na solidność wykonania składa się też powłoka wykonana z wysokiej jakości gumy typu Dura Grip mająca antypoślizgową fakturę.

Zapewnia ona zatem dobry i wygodny chwyt zarówno w mokrych, jak i zmarzniętych dłoniach.

Chroni również lornetkę przed uszkodzeniem wskutek uderzenia czy upadku z niewielkiej wysokości.

 Zastosowane technologie:

- FMC (Fully MultiCoated): wszystkie granice powietrze-szkło zostały wielokrotnie pokryte powłokami antyrefleksyjnymi, dzięki czemu zminimalizowano niepożądane odbicia i straty światła przechodzącego przez układ optyczny.

- BaK-4: najwyższej jakości szkło optyczne, z którego zostały wykonane zastosowane w lornetce pryzmaty. Pryzmaty ze szkła BaK-4 oferują jasność i czystość obrazu na poziomie nieosiągalnym dla lornetek, w których zastosowano tańsze szkło optyczne Bk-7.

- Water Proof: tubusy lornetki zostały wypełnione suchym azotem i uszczelnione za pomocą o-ringów, co zapobiega wewnętrznemu zaparowaniu soczewek, a także czyni lornetkę odporną na deszcz, pył i chwilowe zanurzenie.

- DuraGrip: powłoka z wysokiej jakości gumy o antypoślizgowej fakturze, która zapewnia dobry chwyt nawet w mokrych lub zmarzniętych dłoniach i chroni lornetkę przed uszkodzeniem wyniku przypadkowych uderzeń a nawet przed upadkiem z niewielkiej wysokości.

- Lead-Free Glass: Wszystkie lornetki z tym oznaczeniem posiadają ekologiczne, nieszkodliwe dla środowiska szkła bezołowiowe.

   

Dane techniczne:


Powiększenie: 8x
Średnica obiektywu: 32 mm
Pole widzenia (m/1000m): 131 m
Źrenica wyjściowa: 4 mm
Odległość od oka: 16,5 mm
Minimalny Focus: 3 m
Układ pryzmatu: Roof
Szkło optyczne: BaK-4
Układ powłok: FMC (Fully MultiCoated)
Waga: 439 g
Producent: Bushnell, USA

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Dane techniczne:


Powiększenie: 8x
Średnica obiektywu: 32 mm
Pole widzenia (m/1000m): 131 m
Źrenica wyjściowa: 4 mm
Odległość od oka: 16,5 mm
Minimalny Focus: 3 m
Układ pryzmatu: Roof
Szkło optyczne: BaK-4
Układ powłok: FMC (Fully MultiCoated)
Waga: 439 g
Producent: Bushnell, USA

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij