KOL.039-530_0.jpg

Latarka diodowa Fenix WF26R

Koszyk 0
0,00 zł

Latarka diodowa Fenix WF26R

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: KOL.039-530
EAN: 6942870309026
W magazynie
Wysyłka w ciągu 48H
539,00 zł

Fenix WF26R to nowoczesna latarka o strumieniu 3000 lumenów ładowana za pomocą kabla magnetycznego, wyposażona we wskaźnik poziomu akumulatora,

metalowy klips oraz akumulatora 21700 o pojemności aż 5000 mAh.

Fenix WF26R jest idealnym rozwiązaniem dla służb mundurowych i ratunkowych, ekip budowlanych, pracowników nadzoru technicznego na oraz osób, które chcą,

aby ich latarka była zawsze w pełnej gotowości do działania.

Fenix WF26R - latarka ze stacją dokującą dla służb mundurowych i ratunkowych
 

Tubus latarki wykonano z anodowanego aluminium lotniczego A6061-T6, co wpływa na jej niewielki ciężar oraz zapewnia wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.
Poprzeczne moletowanie korpusu zapewnia wygodny chwyt i zapobiega wyślizgiwaniu się latarki z dłoni.
Układ optyczny latarki osłania korona (zębaty pierścień na głowicy), chroniąca szkło w razie upadku lub ustawienia na nierównej powierzchni.

Latarka o długości 155 mm z akumulatorem 21700 5000 mAh waży zaledwie 222 g, dlatego możną ją wygodnie przenosić przy pasie, torbie z narzędziami oraz plecaku.
Fenix WF26R ma sprawdzony sposób mocowania w postaci sprężystego klipsa, który pozwala na szybkie odpięcie i zamocowanie latarki, tak by zawsze była w zasięgu ręki.

Źródłem światła jest dioda nowej generacji LUMINUS SST70 LED, emitująca maksymalny strumień światła 3000 lumenów na dystansie do 450 m.
Biała neutralna barwa światła ogranicza zmęczenie oczu, zapewnia bardziej naturalne oddawanie kolorów (wysoki współczynnik CRI) oraz lepszą widoczność detali.

 
W latarce zastosowano antyrefleksyjne szkło o wysokiej transmisji światła oraz odbłyśnik gładki smooth umieszczony w dużej głowicy.
Dzięki takiej konstrukcji uzyskano skoncentrowany strumień światła, który może oświetlić obiekty oddalone nawet do 450 m.
W trybie Turbo 3000 lumenów sumaryczny czas pracy latarki wynosi aż 161 minut*. Natomiast w oszczędnym trybie eco 30 lumenów latarka może nieprzerwania działać blisko 2 dni (ponad 44 godziny

 

Latarka oferuje 4 tryby pracy światła stałego: eco, średni, wysoki i turbo oraz 2 tryby światła błyskowego: strobo i S.O.S.
Dzięki temu jasność latarki można łatwo dopasować do naszych potrzeb i sytuacji, a także wykorzystywać do oznaczania lokalizacji i wysyłać wizualny sygnał alarmowy SOS.
Funkcjonalność zwiększa funkcja pamięci, która zapamiętuję ostatnio wybrany tryb jasności (poza turbo i trybami błyskowymi) i przy ponownym włączeniu latarki automatycznie wybiera zapamiętany tryb światła.

Do sterowania latarką służą 2 tylne włączniki: duży okrągły przycisk odpowiedzialny za włączanie/ wyłączanie latarki oraz mniejszy przycisk funkcyjny służący do zmiany jasności światła, oraz włączania trybów błyskowych.
Przyciski są usytuowane blisko siebie i łatwo wyczuwalne nawet w rękawicy, dzięki czemu latarkę można wygodnie obsługiwać jedną ręką nawet w całkowitych ciemnościach.

WF26R - latarka Fenix z magnetycznym portem ładowania
 

Latarka zasilana jest ogniwem typu 21700 o pojemności aż 5000 mAh! Zastosowane ogniwo ma blisko dwukrotnie większą pojemność niż standardowe ogniwo 18650, co wpływa na wydajność i wydłużony czas pracy.
Dużą innowację stanowi możliwość ładowania akumulatora (bez wyciągania z latarki) za pomocą dołączonej stacji dokującej oraz magnetycznego kabla.
Aby naładować akumulator, wystarczy włożyć latarkę do stacji dokującej.
Podczas automatycznego procesu ładowania bateria zostanie naładowana do pełna w zaledwie 3 godziny.
Dzięki stacji dokującej możemy nie tylko wygodnie ładować akumulator, ale również łatwo zadbać o to, by latarka zawsze była w pełni gotowa do działania.
Stacja ładowania ma sprężynujące szczęki i może być mocowana do ściany, kokpitu samochodu lub blatu stołu, dlatego mamy gwarancję, że latarka po odłożeniu zawsze będzie na nas czekać w tym samym miejscu.
W sytuacji, kiedy potrzebujemy większej swobody i musimy być mobilni, kabel magnetyczny można po prostu odpiąć od stacji i zabrać ze sobą.
Ładowanie magnetyczne jest wygodne, chroni port i kabel przed uszkodzeniem mechanicznym (wyszarpnięciem) oraz wyklucza konieczność każdorazowej kontroli, czy wtyczka została prawidłowo podpięta.

Dzięki funkcji wskaźnika poziomu akumulatora (dioda w korpusie) oraz ostrzeżeniu o niskim napięciu możemy kontrolować pracę latarki i zarządzać pozostałym zapasem energii.
Po włączeniu latarki, wskaźnik przez 3 sekundy informuje nas o stanie baterii.

Wskazania poziomu akumulatora:

świecąca zielona dioda: 100-85%,
migająca zielona dioda: 85-50%,
świecąca czerwona dioda: 50-25%,
migająca czerwona dioda: 25-1%.


W latarce zastosowany kilka systemów zabezpieczających m.in. zabezpieczenie przed odwróconą polaryzacją, ostrzeżenie o niskim napięciu oraz „inteligentną ochronę” przed przegrzaniem,
która zmniejsza jasność po osiągnięciu zdefiniowanej temperatury.
Wysoka klasa ochrony IP68 powoduje, że latarka jest odporna na całkowite zanurzenie w wodzie (30 minut na głębokości 2 m), pył i zabrudzenie oraz upadek.

DANE TECHNICZNE

Ilość trybów-6

Maks. czas pracy [h min]-44 h 8 min

Maks. strumień świetlny [lm]-3000

Maks. zasięg [m]-450

Zastosowane technologie

Typ diody
Luminus SST70

Zabezpieczenia

Klasa szczelności IP-IP68

Zasilanie
Akceptowalny typ ogniwa
akumulator wielokrotnego użytku (wtórne)
Zasilanie ogniwem
21700 × 1
Źródło zasilania
port USB i kabel magnetyczny

Dane dodatkowe

Maks. światłość [cd]-52 888
Materiał obudowy-aluminium
Odporność na upadek [m]-1

Wymiary

Długość całkowita [mm]-156
Masa [g]-222
Średnica głowicy [mm]-40,4
Średnica korpusu [mm]-26,6

Okres gwarancyjny
5 lat producenta

Producent
Fenixlight Limited, Chiny
Seria;WF
EAN;6942870309026
Symbol dostawcy
WF26R

Więcej informacji
Kod SKUKOL.039-530
ProducentFENIX
EAN6942870309026
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com