Latarka brelok ESP Explorer do kluczy

Latarka brelok ESP Explorer do kluczy

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Latarka brelok ESP Explorer do kluczy

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: SBL-101
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
35,00 zł
Mała rzecz, a jaka przydatna! Zyskaj gadżet, który pozwoli Ci na bezpieczne zamocowanie różnych akcesoriów albo pozwoli mieć klucze zawsze w zasięgu dłoni. Karabińczyki, breloki, smycze ESP Latarka brelok ESP Explorer do kluczy zaskoczy Cię nie tylko funkcjonalnością, ale także wysoką jakością i trwałością. Zamów już teraz!

Latarka ESP Explorer to przydatny gadżet codziennego użytku, który zapobiega zgubieniu kluczy oraz w razie potrzeby pełni funkcję zapasowego źródła światła.


Brelok o nowoczesnej stylistyce wykonano z wytrzymałego polimeru oraz metalu, co zapewnia jego dużą wytrzymałość oraz bardzo niski ciężar wynoszący zaledwie 14 g.


Klucze możemy wpinać do breloka w prosty i szybki sposób, za sprawą uchylnej zapadki pracującej na wewnętrznej sprężynie. Oprócz swej kluczowej funkcji, w breloku dodatkowo znajduje się latarka LED, która może pełnić funkcję awaryjnego źródła światła. Zastosowana niebieska dioda widoczna jest z odległości 1,5 km i pozwala nam komfortowo oświetlić najbliższą przestrzeń, co może bardzo często się zdarzać w wielu codziennych sytuacjach, np. podczas otwierania zamka, przeszukiwaniu torby itp.


Latarka zasilana jest za pomocą dwóch baterii litowych CR 2016 3V.

Więcej informacji
Kod SKUSBL-101
ProducentESP
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com