Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

KOVEA

KOVEA
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Koreańska technologia stwarza niezwykłe możliwości. Poznaj outdoorowe produkty prosto z Dalekiego Wschodu. Kovea od ponad 30 lat jest liderem w Korei w kategorii przenośnych urządzeń gazowych. Dbanie o jakość i zadowolenie swoich klientów oraz podbijanie nowych rynków to ich klucz do sukcesu, który pozwala na wprowadzanie kolejnych innowacji.

Kovea: poznaj nowy poziom outdoorowych aktywności

Gdy da się odczuć brak produktów odpowiednio wysokiej jakości na rynku, pojawiają się wizjonerzy gotowi to zmienić. W 1982 roku powstała Kovea, oferując przede wszystkim przenośne urządzenia gazowe, które miały być wykorzystywane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. Swoje produkty marka dedykuje wszystkim wielbicielom outdoorowych aktywności, którzy szukają produktów wysokiej jakości. Wizjonerskie podejście do projektowania kolejnych elementów ekwipunku sprawia, że jej popularność nie opada mimo wielu lat.

Obecnie produkty przedsiębiorstwa można znaleźć również w naszym sklepie. Ciesz się najwyższą jakością prosto z Korei.

Przygotuj posiłek w trakcie swojego wyjazdu

W trakcie wzmożonej aktywności fizycznej musisz zadbać także o pełnowartościowe posiłki, które zapewnią wystarczającą ilość energii na cały dzień. Trudno zrobić to jednak bez odpowiedniego źródła ciepła. Niewielki palnik turystyczny może rozwiązać wszystkie problemy: zajmuje niewiele miejsca i możesz z niego skorzystać wszędzie. Stworzony z tytanu, wytrzyma każdy upadek, a ponieważ waży jedynie 60 g nie stanie się zbędnym balastem.

Rozpal ogień w każdych warunkach pogodowych

Jednym z podstawowych narzędzi survivalowych zawsze są zapałki, palnik lub zapalarka: bez jednego z tych przedmiotów trudno wzniecić ogień, przy którym można np. przygotować posiłek lub ogrzać się w chłodny dzień. Skorzystaj z kieszonkowego iskrownika o prostej, ale solidnej konstrukcji. W zestawie znajdziesz także smycz, dzięki której wygodnie schowasz go do plecaka lub przypniesz do spodni czy paska. W ten sposób zawsze będziesz mógł cieszyć się przyjemnym trzaskiem ogniska!