460.00.40_0.jpg

Karabinek wiatrówka Walther Lever Action Long Standard k. 4,5mm (460.00.40)

Koszyk 0
0,00 zł

Karabinek wiatrówka Walther Lever Action Long Standard k. 4,5mm (460.00.40)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 460.00.40
EAN: 4000844439321
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
1 999,00 zł
- lufa gwintowana
- prędkość początkowa: 170 m/s
- długość lufy: 380 mm
- długość całkowita: 872 mm
- waga: 3,2 kg
- kaliber: 4,5 mm - 8 strzałowy
- przeładowywany jak prawdziwy WINCHESTER
- zasilany kapsułą 88g
- produkcja: UMAREX - WALTHER


Energia wylotowa śrutu poniżej 17 J. Wiatrówka dostępna bez zezwolenia.

Wiatrówka zasilana dużą kapsułą CO2 88g, która wiernie odwzorowuje sposób działania legendarnego Winchestera, używanego na Dzikim Zachodzie.

Karabinek ten jest zasilany kapsułą CO2 o pojemności 88g ładowaną do specjalnej komory mieszczącej się w kolbie.

Magazynek na śrut miesci 8 sztuk śrutu ołowianego różnego rodzaju. Przeładowanie karabinka odbywa się za pomocą kabłąka osłaniającego spust (tak jak w broni typu winchester).

Powoduje to też napięcie kurka.

Duża prędkość początkowa i nowatorska konstrukcja stawia ten karabinek wysoko w światowej czołówce wśród broni pneumatycznej.

Karabinek LEVER ACTION łączy w sobie wysoką jakość Niemieckiego producenta z klasyczną amerykańską legendą jaką są karabinki typu winchester.

Dzięki od niedawna rozwijanemu systemowi HIGH POWER karabinek ten osiąga optymalne wyniki w energii i celności.

Dzięki temu systemowi każdy strzał ma identyczną siłę i zapewnia wystrzelenie około 400 śrutów na jednej kapsule CO2 z jednakową energią i precyzją.

Rozrzut na odległości 10 m wynosi mniej niż 15 mm na 8 strzałów.

Światowa premiera w 2002 r.
Pierwszy raz Karabinek Walther Lever Action został pokazany i miał wielką Europejską promocję na Targach Broni w Norymberdze IWA 2002, promocji tej towarzyszyła wspaniała dekoracja stylizowana na wzór dzikiego zachodu oraz zawody strzeleckie z owego karabinka prowadzone przez pracowników firmy Umarex przebranych za kowbojów.

Nie bez powodu wystawa oraz prezentacja połączona z testami technicznymi zdobyły na tych targach miano najlepszej wystawy IWA 2002.
Światowa prezentacja miała miejsce na targach Shot Show w Stanach Zjednoczonych i tam także Winchester Lever Action Zdobył niesamowite zainteresowanie i uznanie potwierdzone w branżowej prasie po wystawie.

Ergonomia
Karabinek zyskał także dużą aprobatę wśród kobiet ponieważ do obsługi jak i przeładowania nie potrzeba używać dużej siły, wszystkie ruchome części związane z użytkowaniem są bardzo precyzyjnie wykonane i bardzo dobrze działają. Na szczególną uwagę zasługuje także system samonapinacza spustu, który uruchamia się automatycznie po przeładowaniu kabłąkiem zamka wiernie odwzorowując działanie oryginalnego amerykańskiego WINCHESTERA.

Bezpieczeństwo
Bezpiecznik zewnętrzny jest wzorowany na typowym amerykańskim zabezpieczeniu, znajduje się z lewej strony i działa poprzez wciśnięcie przycisku znajdującego się nad spustem.

Posiada podwójny system bezpieczników: samoczynny i nastawny.
Bezpiecznikiem samoczynnym jest kurek przerzutowy, który dopiero po pełnym ściągnięciu spustu może uderzyć w zawór.
Bezpiecznik nastawny - kołkowy, przetykowy, zasłaniający w pozycji zabezpieczonej dostęp kurka do zaworu gazowego.

Akcesoria
Na karabinku można zamontować przyrządy celownicze takie jak luneta np. Walther 4x32 lub celownik kolimatorowy np.wersja Competition.

Zarówno lunetę jak i celowniki montuje się za pomocą specjalnej szyny montażowej. Strzelanie z lunetą lub celownikiem jest bardzo precyzyjne ponieważ dzięki napędowi gazowemu nie ma praktycznie odrzutu.

Jakośc wykonania
Lever Action wykonany jest w całości z metalu a korpus i kolba są zrobione z drewna wysokiej jakości.
Dużą zaletą karabinka wielostrzałowego jest możliwość strzelania z różnego rodzaju śrutu, także z High Power - stalowy pokryty plastikiem pozwalający na osiągnięcie maksymalnej prędkości początkowej.

Biorąc pod uwagę wszystkie karabinki wielostrzałowe na rynku polskim Walther Lever Action jest zdecydowanie najciekawszą propozycją, gdyż łączy walory użytkowe i estetyczne.

Zasada działania
Walther Lever Action jest wiatrówką powtarzalną kalibru 4,5 mm, strzelającą śrutem typu diabolo, zasilaną kapsułą zawierającą 88g sprężonego gazu CO2;
Wiatrówka ma dźwigniowy mechanizm przeładowania, z dolną dźwignią stanowiącą jednocześnie kabłąk spustowy; kurkowy mechanizm uderzeniowy, z zewnętrznym kurkiem; spust typu SA.

Wiatrówka działa na zasadzie otwierania zaworu gazowego poprzez uderzenia kurka.


Okres gwarancji: 12 miesięcy.

 

Więcej informacji
Kod SKU460.00.40
ProducentWALTHER
EAN4000844439321
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com