Karabin ASG AEG Heckler&Koch HK-416 CQB 6mm elektryk (2.5947)

Special Price 629,00 zł Darmowa dostawa

Normalna cena: 679,00 zł

LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Karabin ASG H&K 416 CQB kal. 6 mm to elektryczna replika karabinka HK 416 CQB w wersji budżetowej, idealna na początek przygody z airsoftem.

Body (korpus) karabinka, zintegrowane szyny R.I.S., kolba oraz chwyt pistoletowy zostały wykonane z odpornego na udar mechaniczny polimeru, dzięki czemu znacząco obniżono cenę repliki, a także jej masę, co korzystnie wpłynęło na manewrowość i tym samym umożliwia wygodne strzelania z karabinka młodszym użytkownikom. Z metalu zostały wykonane m.in. składane przyrządy celownicze, magazynek, piny oraz niektóre elementy wewnętrzne.

Karabinek, dzięki napędowi elektrycznemu, strzela ogniem pojedynczym (semi) oraz ciągłym (full auto). Dzięki regulowanemu systemowi hop-up, można korygować tor lotu kulki i stosować kulki w przedziale 0,12-0,20 g. W teleskopowej kolbie montowany jest akumulator 8,4V o pojemności 650 mAh umożliwiający wystrzelenie około 500 kulek (w zależności od trybu strzelania oraz warunków atmosferycznych). W zestawie, oprócz magazynka hi-cap o pojemności 300 kulek, otrzymujemy również ładowarkę sieciową do akumulatora (czas ładowania ok. 8 godzin).

Replika została stworzona z myślą o młodszych użytkownikach, dlatego jej prędkość początkowa została bezpiecznie dobrana i wynosi około 250 fps, co przekłada się na zasięg skuteczny w granicach 20 metrów. Producenci repliki, nie zapomnieli o licencjonowanych oznaczeniach producenta HK, które zostały naniesione na body karabinka.


Cechy:

- elektryczna replika karabinka szturmowego H&K 416 CQB
- body wykonane z wytrzymałego polimeru
- regulowany system hop-up
- 4 szyny R.I.S.
- składane przyrządy celownicze
- teleskopowa kolba typu H&K
- oryginalne oznaczenia producenta


Zawartość opakowania: replika, magazynek, zawieszenie do broni, bateria 8,4V o pojemności 650 mAh, ładowarka, instrukcja.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: Umarex
- materiał: polimer + metal
- napęd: elektryczny
- gearbox: specjalny
- system hop-up: regulowany
- prędkość początkowa: 260 fps
- długość całkowita: 725-795 mm
- długość lufy: 300 mm
- pojemność magazynka: 300 kulek
- masa: 1455 g
 
Opinie
zamawiam Zamknij