Kapiszony RWS No. 1081 Sharps (KAPISZONY RWS NO.1081)(SA427)

89,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Kapiszony RWS No. 1081 Sharps


Kapiszony firmy RWS  No.1081 średnica 6mm.

Stosowane do karabinów, muszkietów oraz pistoletów wojskowych.

Pakowane po 200 szt .

Prezentowane tu kapiszony do broni czarnoprochowej to model No 1081 – jeden z najbardziej klasycznych na rynku. Są to kapiszony w typie Sharps, które mają 6 mm średnicy i stosowane są do karabinów, muszkietów oraz pistoletów czarnoprochowych.

 

W jaki sposób dbamy o jakość oferowanych produktów?

 

Chcemy zapewnić naszym klientom dostęp do renomowanych dostawców, a za takiego uchodzi z pewnością firma RWS. To niemiecki producent kapiszonów do karabinów i innej broni czarnoprochowej, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i jest doceniany przez wszystkich znawców tego narzędzia strzeleckiego. Dlatego wiemy, że model czteroskrzydełkowy 1081 jest doskonale wykonany, z największą precyzją i powtarzalnością całych serii. Każda sztuka zapewni Ci jednakowo równe strzelanie.

 

Kiedy warto sięgnąć po kapiszony do karabinów?

 

Kapiszony czteroskrzydełkowe są poleca głównie do karabinów czarnoprochowych, które dysponują długim i zakrzywionym kanałem zapałowym. To najczęściej modele Sharps, stąd nietypowy kształt kapiszonów. Ich cechą charakterystyczną jest łatwe nakładanie, więc ułatwiają korzystanie z broni zarówno w warunkach letnich, jak i zimowych. Dobre dopasowanie kapiszonu do kominka umożliwia szybsze, bardziej dynamiczne i celne strzelanie.

 

Dlaczego kapiszony firmy RWS to najlepszy wybór?

 

Przede wszystkim renoma samej firmy, bo RWS to jedna z najlepszych tego typu korporacji na świecie. Specjalizuje się w produkcji tego elementu wyposażenia broni sprzed 1885 roku, ale jednocześnie oferuje różne modele i możliwości. W tym przypadku, w No 1081 wzmocniono ładunek masy zapałowej, dzięki czemu strzelanie jest bardziej dynamiczne, a przy tym ryzyko niewypału z kapiszonami firmy RWS znacznie się zmniejsza.

 

Zdecyduj się na najlepsze rozwiązanie

 

Warto pamiętać, że zgodnie z ustawą posiadanie broni sprzed 1885 roku jest dozwolone i nie wymaga dodatkowych dokumentów. Zobacz ofertę i kapiszony RWS, w tym przypadku oferujemy 200 sztuk zapakowanych w oryginalne pudełko niemieckiego producenta.

Pamiętaj, zawsze stosuj najlepsze jakościowo produkty!


Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij