Kapiszony RWS No. 1075 (250 sztuk) (KAPISZONY RWS NO.1075 250)(SA1752)

99,00 zł
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Kapiszony RWS No 1075-250

Przedstawiamy kapiszony RWS No 1075-250 przeznaczone do broni czarnoprochowej. Jest to produkty wykonany przez renomowaną niemiecką firmę RWS i pasuje do rewolwerów, pistoletów oraz karabinów czarnoprochowych. To produkt, z którego warto skorzystać

 

Jak dbamy o jakość naszych produktów?

 

W naszym sklepie dbamy o to, by wystawiać tylko najlepsze produkty, dlatego w przypadku tych kapiszonów RWS gwarantujemy satysfakcję z zakupu. To niemiecka, renomowana firma i tylko z takimi współpracujemy, by zagwarantować naszym klientom najlepszy wybór. Kapiszony z serii 1075-250 są wykonane z wysokiej klasy materiałów, ryflowane na brzegach i dopasowane do odpowiedniego zastosowania w broni czarnoprochowej.

 

Co dostaniesz, zamawiając kapiszony do broni czarnoprochowej?

 

W oryginalnym opakowaniu niemieckiego producenta znajduje się 100 sztuk kapiszonów przeznaczonych zarówno do rewolwerów, jak i pistoletów produkowanych przed 1885 rokiem, ewentualnie ich replik. Pudełko jest wygodne, szczelne i kompaktowych rozmiarów, więc możesz je wygodnie zabrać ze sobą. Podobnie jest z kapiszonami, które łatwo i sprawnie zaaplikujesz do broni, którą posiadasz.

 

Dlaczego warto wybrać właśnie tę ofertę kapiszonów RWS?

 

Ta renomowana, niemiecka firma zajmująca się produkcją kapiszonów do broni czarnoprochowej to gwarancja doskonałego wykonania. Dzięki temu oraz ryflowanym brzegom nie ma mowy o niewypałach – skuteczność jest na najwyższym poziomie. Kapiszony są trwałe i nie zakleszczą się w lufie. Odpowiednie nagromadzenie materiału wybuchowego sprawi, że reakcja będzie skuteczna i pozwoli Ci na łatwiejsze i celniejsze oddawanie strzałów.

 

Zdecyduj się na najlepsze

 

Doskonałe do rewolwerów, pistoletów i karabinów, o średnicy 4 mm, kapiszony są ważnym elementem wyposażenia osób zajmujących się rekonstrukcjami historycznymi z bronią sprzed 1885 roku. Wybierz najlepsze możliwości, które masz pod ręką, i zdecyduj się na skorzystanie z usług naszego sklepu, by lepiej wyposażyć swoją broń.

Pamiętaj, zawsze stosuj najlepsze jakościowo produkty!

Pakowane po 250 szt.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie
zamawiam Zamknij