Kapiszonownik Gold Capper Remington (C/ POL SAGUARO GC REM)(1809)

179,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Kapiszonownik Gold Capper Remington

Uniwersalny automatyczny kapiszonownik "Gold Capper". Umożliwia zastosowanie każdego rodzaju kapiszonów dostępnych na rynku. Przeznaczony do broni długiej, pistoletów i rewolwerów.

Kapiszonownik stworzony z myślą o strzelectwie dynamicznym. Ma specjalnie wzmocniony podajnik umożliwiający bardzo mocne dociśnięcie kapiszonów na kominkach. Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet bardzo lekkie sprężyny rewolwerów zbijają kapiszony.

Kapiszonownik jest szczególnie polecany osobom, które mają problem z odpalaniem kapiszonów.

Wewnątrz kapiszonownika mieści się ok. 120 kapiszonów.

Kapiszonownik „Gold Capper” Remington

 

Prezentowany kapiszonownik „Gold Capper” Remington to jeden z najbardziej uniwersalnych modeli na rynku. Pasuje do większości kapiszonów na rynku, także do wybrednego Remingtona No 10. Niezawodny, doskonale wykonany, utrzymany w stylu z epoki.

 

Czy w naszym sklepie dba się o jakość oferowanych kapiszonowników „Gold Capper”?

 

Stale sprawdzamy, czy produkty, które oferujemy, są najlepsze na rynku. Stąd w naszym asortymencie możesz znaleźć właśnie ten kapiszonownik od Kenbud. Jest to produkt uniwersalny, wykonany z najwyższej jakości drewna, ze zdobieniem w postaci odpowiedniego modelu pistoletu czy rewolweru czarnoprochowego. Zachwyca precyzja wykonania oraz dbałość o detale i utrzymanie stylizacji z epoki.

 

Co otrzymujesz, wybierając kapiszonownik Remington?

 

W zestawie znajdziesz nowy model kapiszonownika marki Kenbud z pięcioma modyfikacjami, wykonany z drewna, z mechanizmem ułatwiającym nakładanie kapiszonów początkującym. Przyda się jednak także doświadczonym osobom z bronią czarnoprochową. Pasuje do każdego rodzaju broni długiej, do pistoletów oraz rewolwerów. Jest też dopasowany do większości kapiszonów dostępnych na rynku.

 

Dlaczego warto postawić na kapiszonownik od Kenbud?

 

To, co wyróżnia ten automatyczny kapiszonownik Remington, to zastosowanie. Jest uniwersalny, a przy tym jako jeden z niewielu współpracuje z rewolwerami Remington 1858. Doskonale sprawdza się w strzelectwie dynamicznym, przede wszystkim dzięki temu, że wzmocniony podajnik umożliwia dociśnięcie kapiszonów w kominkach, więc nawet najlżejsze sprężyny rewolweru zareagują i uruchomią ładunek. Do tego jest mały i poręczny, a jego pojemność to zaskakująco około 120 kapiszonów.

 

Wybierz najlepsze akcesoria do broni czarnoprochowej!

 

Przyjemny, dobrze wykonany i trwały, świetny dla osób, które mają problem z poprawnym załadowaniem kapiszonów, a więc z niewypałami. Dba w ten sposób także o bezpieczeństwo. Ten nowoczesny kapiszonownik to najlepszy model na rynku.

Pamiętaj, zawsze stosuj najlepsze jakościowo produkty!

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie
zamawiam Zamknij