Kabura skórzana do pistoletu Sig Sauer P226/ Ranger 2022

Kabura skórzana do pistoletu Sig Sauer P226/ Ranger 2022

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Kabura skórzana do pistoletu Sig Sauer P226/ Ranger 2022

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 3.1609
EAN: 5902944165041
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
99,00 zł
- Kabura skórzana do pistoletu Sig Sauer P226

Kabura skórzana, tłoczona do modelu Sig Sauer P 226

Kabury marki bron.pl są obecne na rynku militarnym od wielu lat, nasza firma bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz opiniach i sugestiach naszych klientów stale podnosi jakość i walory użytkowe produktów.
Kabury z naszej oferty wykonane są z wysokiej jakości skóry z trwałym, gładkim czarnym licem lakierowanym w zaawansowanym procesie technologicznym.


Każda kabura tłoczona jest na gorąco za pomocą specjalnych form pod dany model co ma wpływ na stabilne położenie i przenoszenie broni w kaburze.

Wewnętrzna strona skóry to specjalnie przetłoczona dwoina o wyjątkowo miękkiej strukturze która zabezpiecza i nie rysuje oksydy, lakieru zamka oraz szkieletu broni jak często zdarza się to przy kaburach polimerowych lub z kydexu.

Wysokiej jakości nici które używamy do zszycia kabur gwarantują wieloletnią możliwość użytkowania naszych kabur bez obaw związanych z utratą fasonu oraz walorów użytkowych.


Niklowane grube ramki wszyte za pomocą specjalnej, wytrzymałej taśmy nośnej umożliwiają przenoszenie kabur pod pachą na szelkach które także mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie.


Broń z naszych kabur można wyciągnąć w szybki, intuicyjny i wygodny sposób, zapięcie napy znajduje się w górnej części kabury i osadzone jest na specjalnie wszytej wzmacnianej polimerowej wkładce nadającej sztywności odpinanej części.

Więcej informacji
Kod SKU3.1609
ProducentGUARD
EAN5902944165041
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z GUARD
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com