Kabura skórzana do pistoletu CP99 Compact (3.1599)

89,00 zł
LUB
Opis

Szczegóły

Kabura skórzana, tłoczona do modelu Walther CP-99 Compact

Kabury marki bron.pl są obecne na rynku militarnym od wielu lat, nasza firma bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz opiniach i sugestiach naszych klientów stale podnosi jakość i walory użytkowe produktów.
Kabury z naszej oferty wykonane są z wysokiej jakości skóry z trwałym, gładkim czarnym licem lakierowanym w zaawansowanym procesie technologicznym.


Każda kabura tłoczona jest na gorąco za pomocą specjalnych form pod dany model co ma wpływ na stabilne położenie i przenoszenie broni w kaburze.

Wewnętrzna strona skóry to specjalnie przetłoczona dwoina o wyjątkowo miękkiej strukturze która zabezpiecza i nie rysuje oksydy, lakieru zamka oraz szkieletu broni jak często zdarza się to przy kaburach polimerowych lub z kydexu.

Wysokiej jakości nici które używamy do zszycia kabur gwarantują wieloletnią możliwość użytkowania naszych kabur bez obaw związanych z utratą fasonu oraz walorów użytkowych.


Niklowane grube ramki wszyte za pomocą specjalnej, wytrzymałej taśmy nośnej umożliwiają przenoszenie kabur pod pachą na szelkach które także mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie.


Broń z naszych kabur można wyciągnąć w szybki, intuicyjny i wygodny sposób, zapięcie napy znajduje się w górnej części kabury i osadzone jest na specjalnie wszytej wzmacnianej polimerowej wkładce nadającej sztywności odpinanej części.

Pewni wysokiej jakości naszych produktów udzielamy na nasze produkty 24 miesięcznej gwarancji !

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

-mocowanie do pasa

-możliwy montaż na szelkach

-skóra tłoczona o gruboości do 3 mm.

 

Opinie

Opinie o Kabura skórzana do pistoletu CP99 Compact (3.1599)

Super wykonanie. Pasuje idealnie. Polecam.
Super wykonanie. Pasuje idealnie. Polecam.
Ocena
Mariusz (Dodano 20.01.2015)
idealnie dopasowana
idealnie dopasowana
Ocena
Robert (Dodano 08.06.2014)
Kabura bardzo fajna.
Kabura bardzo fajna i bardzo wygodna, dobrze odszyta.
Ocena
Grzegorz Moryl (Dodano 05.04.2013)
Znakomity zakup
Znakomity zakup za te pieniądze, elegancka skura, te specjalne wgłębienia normalnie cudo. Mój Walther CP99 Compact pasuje idealnie.
Ocena
Jarosław Kubica (Dodano 05.04.2013)
Dodaj swoją opinię
zamawiam Zamknij