Kabura skórzana do pistoletu BERETTA PX4 / APX (3.1514)

99,00 zł
Opis

Szczegóły

Kabura skórzana, tłoczona do modelu Beretta Px4 Storm

Kabury marki bron.pl są obecne na rynku militarnym od wielu lat, nasza firma bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz opiniach i sugestiach naszych klientów stale podnosi jakość i walory użytkowe produktów.
Kabury z naszej oferty wykonane są z wysokiej jakości skóry z trwałym, gładkim czarnym licem lakierowanym w zaawansowanym procesie technologicznym.


Każda kabura tłoczona jest na gorąco za pomocą specjalnych form pod dany model co ma wpływ na stabilne położenie i przenoszenie broni w kaburze.

Wewnętrzna strona skóry to specjalnie przetłoczona dwoina o wyjątkowo miękkiej strukturze która zabezpiecza i nie rysuje oksydy, lakieru zamka oraz szkieletu broni jak często zdarza się to przy kaburach polimerowych lub z kydexu.

Wysokiej jakości nici które używamy do zszycia kabur gwarantują wieloletnią możliwość użytkowania naszych kabur bez obaw związanych z utratą fasonu oraz walorów użytkowych.


Niklowane grube ramki wszyte za pomocą specjalnej, wytrzymałej taśmy nośnej umożliwiają przenoszenie kabur pod pachą na szelkach które także mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie.


Broń z naszych kabur można wyciągnąć w szybki, intuicyjny i wygodny sposób, zapięcie napy znajduje się w górnej części kabury i osadzone jest na specjalnie wszytej wzmacnianej polimerowej wkładce nadającej sztywności odpinanej części.

Pewni wysokiej jakości naszych produktów udzielamy na nasze produkty 24 miesięcznej gwarancji !

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

-mocowanie do pasa

-możliwy montaż na szelkach

-skóra tłoczona o gruboości do 3 mm.

Opinie

Opinie o Kabura skórzana do pistoletu BERETTA PX4 / APX (3.1514)

Kabura wykonana znakomicie. Pistolet dopasował się idealnie.
Kabura
Ocena
Artur (Dodano 19.11.2019)
Kabura jest jeszcze lepsza niż na fotce.
Kabura jest jeszcze lepsza niż na fotce. Jej wykonanie jest solidne, nie widzę w niej żadnych minusów. Jeśli ktoś ma dylemat i sie zastanawia to nie ma nad czym.
Ocena
Sławomir Paradowski (Dodano 05.04.2013)
Kabura za ta cene jest rewelacyjna.
Kabura za ta cene jest rewelacyjna,dodatkowy efekt nadaje wytłoczony napis WALTHER w znaku firmowym.
Ocena
Darek (Dodano 05.04.2013)
Dodaj swoją opinię
zamawiam Zamknij