Kategoria główna

Joker

Joker to hiszpańska marka produkująca szeroką gamę noży składanych i z głownią stałą.

Produkty charakteryzują się świetnym stosunkiem ceny do jakości oraz ponadprzeciętnym designem. Mnogość modeli oraz rozmiarów sprawia, że każdy wymagający użytkownik znajdzie coś dla siebie.

Joker to hiszpańska firma znana z prawdziwej pasji do rzemieślnictwa i noży. Nie musisz się martwić o jakość wykonania, nierdzewne materiały, odpowiednie zagięcie ostrza, możliwość łatwego ostrzenia – te cechy stanowią priorytetowe zadanie dla produkowanego sprzętu. Poza szeroką ofertą scyzoryków i noży Joker zapewnia na przykład ciekawe piersiówki z ozdobą w kształcie głowy dzika. Możesz mieć wszystko, co najbardziej potrzebne prawdziwemu myśliwemu – nóż i piersiówkę!

W ofercie sklepu znajdziesz zarówno produkty, którymi łatwo i sprawnie wypatroszysz rybę, jak i specjalne, poręczne, wielofunkcyjne scyzoryki idealne na wyprawę na grzyby. Bogata oferta wysokiej jakości sprzętu sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno wielbiciele ozdobnej klingi, jak i miłośnicy prostoty ucieszą się z asortymentu hiszpańskiej firmy Joker. Produkty te znane są z wysokiej jakości głowni i specjalnych zabezpieczeń w zależności od przeznaczenia, dzięki czemu mechanika sprzętu jest komfortowa w obsłudze.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-32 of 87

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-32 of 87

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3