Industry Brand

Industry Brand - wiatrówki pneumatyczne

Firma z wieloletnią tradycją. Industry Brand od ponad 60 lat produkuje wiatrówki pneumatyczne dla firm na całym świecie pod znanymi światowymi markami. Karabinki pneumatyczne Industry Brand wyróżnia wysoka jakość oraz dbałość o dopracowanie szczegółów mających znaczenie przy wysokiej ocenie wykonania i działania produktów tej marki. Flagowymi produktami są wiatrówki sprężynowe QB 18 i QB 36

Strzelectwo wymaga dyscypliny, wiedzy i umiejętności, ale nic z tego nie będzie, jeśli zamiast dobrych pistoletów, karabinów czy akcesoriów strzeleckich będziesz dysponował czymś tanim i niepewnym. Warto stawiać tylko na sprawdzone rozwiązania.

Co zyskujesz, decydując się na wybór produktów od Industry Brand?

Firma, która od ponad sześćdziesięciu lat działa na rynku i z roku na rok poprawia swoje produkty, musi być hegemonem w branży. Ale my Industry Brand postanowiliśmy sprawdzić osobiście i gwarantujemy, że i Ty się nie zawiedziesz. To jedna z najlepszych firm świata, która zajmuje się przygotowywaniem różnych rodzajów broni, przede wszystkim wiatrówek sprężynowych. Dbałość o detale jest tu godna podziwu, a do tego użycie najlepszych materiałów sprawia, że to produkty nie tylko skuteczne, ale i trwałe.

Jakie są produkty produkowane przez Industry Brand?

Wytrzymałe i wygodne – takie są wszelkie narzędzia strzeleckie firmy, która od tak długiego czasu zajmuje się produkcją przedmiotów dla militarystów. To pełnoprawne wiatrówki sprężynowe i pneumatyczne oraz pełnoprawne strzelanie dla amatorów i profesjonalistów. W przypadku wiatrówek Industry Brand wiesz, że te rzeczy, które decydują o ostatecznej ocenie broni, są wykonane najlepiej, jak tylko mogą. Perfekcja sprawia, że trafienie zależy już wyłącznie od Ciebie.

Które z wiatrówek Industry Brand są dostępne w naszym sklepie?

Nasz szeroki asortyment to nie tylko produkty do strzelania, ale także szereg różnych akcesoriów. Dlatego tę kategorię można podzielić na kilka podkategorii. Są to:

  • Wiatrówki karabinki: tutaj wyróżniamy różne modele w tym choćby Industry Brand Mod. QB 18.

  • Cele i kulochwyty: akcesoria ułatwiające strzelanie, między innymi kulochwyt magnetyczny z wizerunkiem kaczek.

  • Celowniki i inne: akcesoria dodatkowe, na przykład luneta 3-9X40.

Odwiedź nasz asortyment, by wybrać mądrze

Wybierz dla siebie odpowiednią broń lub akcesoria. Jeśli jednak nie znajdziesz tu niczego, czego akurat szukasz, sprawdź także inne kategorie broni strzeleckiej w naszym sklepie internetowym.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

15 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

15 produkt(ów)