HANZEL

HANZEL - buty górskie, turystyczne, outdoorowe

Hanzel to jeden z najlepszych producentów obuwia outdoorowego. Wysoka jakość wykonania oraz użyte materiały gwarantują długi okres używania nawet w najtrudniejszych warunkach klimatycznych.

Wybierasz się w góry lub na leśne szlaki ? Buty HANZEL nigdy Cię nie zawiodą.

Znana polska marka, wytwarzająca najwyższej jakości buty trekingowe przystosowane do trudnych warunków. Antypoślizgowa technologia, wodoszczelne tworzywo i odpowiednia wentylacja – tego wszystkiego możesz oczekiwać od produktów tej firmy. Specjalne zabezpieczenia na kostkę i trwałość materiałów zapewniają wygodę, ochronę przed zwichnięciami i wytrzymałość.

Siedziba marki Hanzel ma swoją lokację na Podhalu, co sprawia, że trudne górskie warunki znane są tam od podszewki. Buty są produkowane z myślą o pokonywaniu wysokich szlaków. Natomiast osoby mundurowe i myśliwi również docenili jakość tych produktów. Harcerskie wyprawy, długie spacery po lesie, a także zimowe przygody nie będą straszne w przystosowanych do wszystkich warunków atmosferycznych butach. Możliwość zamówienia danego modelu na miarę sprawia, że oferta dostępna jest dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Indywidualne podejście i najwyższa jakość to wartości prezentowane przez firmę Hanzel.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)