Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

HANZEL

HANZEL
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Mimo rozwoju technologii skórzane buty wciąż są jednymi z najbardziej wytrzymałych. Naturalny materiał pozostaje przy tym ekologiczny, szybko się rozkładając. Poznaj obuwie Hanzel, stworzone dla wielbicieli górskich wędrówek oraz tych, którzy po prostu kochają spędzać aktywnie czas w każdych warunkach pogodowych.

Hanzel: nie tylko polski rynek

Niewielkie miejscowości często wiążą się z długotrwałymi tradycjami. Tak też było w tym przypadku, bo choć Hanzel powstało w 1992 roku, to historia przedsiębiorstwa jest nieodłącznie związana z Nowatorskimi Zakładami Przemysłu Skórzanego „PODHALE”. Pochodzące z liczącego nieco ponad dwa tysiące mieszkańców Ludźmierza przedsiębiorstwo od samego początku skupia się na produkowaniu obuwia dla osób zafascynowanych górskimi podróżami.

Tworzone przez nich buty trekkingowe produkowane są jedynie ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałów. Dzięki temu stały się popularne nie tylko na polskim rynku, ale przedostały się także do krajów ościennych: można znaleźć je w Słowacji, Czechach, czy w Niemczech. Korzystają z nich także służby mundurowe, które patrolują górskie szlaki.

Buty na ekstremalne warunki pogodowe

Nie da się ukryć, że w trakcie górskich wycieczek najwięcej przeszkód stoi w okresie zimowym. Śliskie oraz strome ścieżki, pokryte grubą warstwą śniegu nie pomagają w przyjemnych, spokojnych spacerach. Dlatego w takich warunkach musisz postawić na obuwie, które będzie dobrze chroniło stopę. Usztywnienie kostki oraz dobrej jakości skóra sprawią, że wędrówka stanie się zdecydowanie wygodniejsza. Dlatego jeśli tego właśnie potrzebujesz, zwróć uwagę na model extremalny.

Wybieraj tylko dobrej jakości skórę

W ofercie Haznel znajdziesz tylko produkty stworzone z dobrej jakości skóry. Jeśli preferujesz wygodne, miękkie buty, postaw na model Taddy nabuk. Świetnie sprawdzi się zarówno w trakcie letnich spacerów po górach, jak i codziennych spacerów. Takie obuwie po prostu warto mieć w swojej szafie: jest wygodne i wytrzymałe, przez co będzie towarzyszyć swojemu właścicielowi przez długie lata.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com