Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

GLOBAL GUN

GLOBAL GUN
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Global Gun

Firma Global Gun to producent profesjonalnych środków ochrony broni. Specjalizuje się w zaawansowanych środkach smarnych i ochronnych. W naszym sklepie znajdziesz solwenty, woski, smary i pianki do różnego rodzaju broni. Global Gun produkuje preparaty do kompleksowej pielęgnacji i konserwacji sprzętu strzeleckiego.

Najwyższa jakość produktów Global Gun

Doskonała jakość preparatów Global Gun wynika z użycia składników naturalnego pochodzenia. Wszystkie produkty spełniają techniczne i technologiczne normy i standardy odpowiednie dla tego rodzaju preparatów. Firma posiada certyfikaty, które potwierdzają jakość profesjonalnych środków do pielęgnacji broni.

Łatwa aplikacja i poręczne opakowania

Wszystkie produkty Global Gun zapakowane są w wygodne i poręczne opakowania o pojemności 200 lub 400 ml. Ułatwiają one transport środków do pielęgnacji broni oraz ich aplikację. W asortymencie tego producenta znajdziesz np. solwent do broni i luf XXV 60, który doskonale nadaje się do czyszczenia przewodu lufy broni palnej. Zawarte w nim aktywne środki usuwają z powierzchni metalu pozostałości nagaru, prochu i innych zanieczyszczeń, zostawiając sprzęt w doskonałym stanie. Wygoda stosowania i transportowania daje możliwość użycia środków do pielęgnacji broni w czasie ćwiczeń prowadzonych w terenie.

Global Gun – produkty do pielęgnacji drewna i metalu

Do pielęgnacji drewnianych elementów broni przyda się wosk do drewna Global Gun Natural Wood Wax. Odświeża on drewno, nadając mu piękny połysk i wygładzając jego powierzchnię. Woskowana rękojeść broni zyskuje efektowny wygląd, staje się bardziej odporna na wpływ czynników atmosferycznych, a jej żywotność przedłuża się.

W ofercie Global Gun znajdziesz także preparaty do pielęgnacji metalowych elementów broni. Wieloletnie doświadczenie tej firmy w branży pokazuje, że regularne używanie produktów z kolekcji preparatów do czyszczenia broni zapewnia przedłużenie żywotności sprzętu strzeleckiego. Broń sportowa i myśliwska wymaga regularnego czyszczenia i konserwacji, które zapobiegają niszczeniu powierzchni jej elementów znajdujących się wewnątrz i na zewnątrz.

Jak stosować solwenty i woski?

Solwenty do luf broni palnej należy nanosić na wstępnie wyczyszczoną powierzchnię. Po odczekaniu kilku minut trzeba wytrzeć lufę przy pomocy specjalnej szczotki lub szmatki. Po usunięciu pozostałości zabrudzeń warto zastosować olej do broni, aby zadbać o metalowe elementy. Solwentami Global Gun można czyścić także komorę nabojową i wszystkie stalowe części broni.

Z kolei woski służą do pielęgnacji i impregnacji drewna, nabłyszczają powierzchnię i podkreślają walory estetyczne. Przy okazji zapobiegają odkształceniom i rozsychaniu pod wpływem warunków zewnętrznych. Wosk należy nanosić na czystą i suchą powierzchnię drewnianą przy pomocy suchej, czystej szmatki. Niewielką ilość preparatu trzeba równomiernie rozprowadzić i pozostawić do wchłonięcia.

Global Gun to specjaliści od broni. Cała gama produktów do pielęgnacji i czyszczenia została zaprojektowana po to, aby przedłużyć żywotność Twojego sprzętu i zapewnić Ci najwyższą jakość za przystępną cenę.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com