Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

GEOLINE

GEOLINE
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Geoline

Szukasz sprawdzonych latarek? A może zależy ci na produktach, które pomogą wykonać ci pomiarów w terenie? Jeśli tak to Geoline produkuje coś idealnego dla ciebie! Poznaj profesjonalne, szwajcarskie produkty, dzięki którym żadna jaskinia nie będzie dla ciebie straszna. Niech latarki rozjaśnią panoszący się wokół mrok i pozwolą ci na podziwianie dzikiej, nocnej przyrody, która zwykle rozkwita z dala od ludzkich spojrzeń.

Geoline to przede wszystkim świetna technologia

Geoline skupia się przede wszystkim na wdrażaniu coraz to nowszych rozwiązań. Tworzone przez ludzi z wysokimi kompetencjami oraz prawdziwą pasją, co rok wypuszcza na rynek profesjonalny sprzęt dla geodetów. Precyzja ich pomiarów jest kluczową w pracy na otwartym terenie. Nie mniej ważna jest jednak widoczność, dlatego w ofercie firmy można znaleźć też latarki, które doskonale sprawdzą się w trakcie pracy profesjonalisty, czy też w czasie turystycznych podróży, zarówno po kraju, jak i za granicą.

Poznaj historię marki Geoline

Początek marki Geoline można datować na 1995 rok, kiedy to Tomasz Kubica rozpoczął pracę w Geobud. Sześć lat później przejął on dział handlowy firmy i w ten sposób, mając już duże doświadczenie, założył Geoline. W 2002 roku stał się dystrybutorem marki Nikon, zajmującej się produkcją dobrej jakości aparatów. Firma powiększała się, dlatego w 2003 roku wspólnikiem Kubicy stała się Anna Sędzicka. Musiało minąć jednak jeszcze kilka lat, aby z firmy zaczęła tworzyć się marka. W 2007 roku na rynku pojawiły się pierwsze urządzenia dla branży budowlanej, tworzone przez Geoline.

Ta latarka czołowa rozjaśni mrok wokół ciebie

Latarka czołowa Geoline A60-120 lumenów to świetny wybór, jeśli poszukujesz sprawdzonego sprzętu o dużej jasności. Urządzenie posiada dwa tryby, jaśniejszy i ciemniejszy, które działają aż do 9 godzin! Latarka posiada dwie diody. Jej pasy są wygodne, dzięki czemu jednocześnie dobrze trzymają się głowy i nie powodują bólów głowy. Pomarańczowy kolor z kolei sprawi, że nawet gdy wokół zapada zmierzch, będziesz mógł ją znaleźć bez najmniejszego problemu!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com