Gaz pieprzowy Fox Labs Mean Green-stożek 45 ml.(156MGC)

99,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły


Najostrzejszy obecnie gaz obronny na rynku wykorzystujący jako środek drażniący ekstremalnie wysokiej jakości kapsaicynę o ostrości aż 3 miliony SHU!!! Jeden z najszybciej oddziałujących gazów pieprzowych. Wersja z dyszą wyrzucającą substancję drażniącą w formie stożka (chmury), co znacząco pomaga trafić poruszający się cel. Także zaletą tej formy wyrzutu jest wnikanie rozpylonej substancji do dróg oddechowych potencjalnego napastnika, co potęguje efekt obezwładniający.

Jeden gaz obronny FOX LABS Mean Green zawiera 6% wysokiej jakości środka drażniącego OC (Oleoresin Capsicum) w tym 20,4% MC (Major Capsaicinoids), co finalnie przekłada się na 1,22% MC w wyrzucanej mieszance. Nominalnie nie jest to więcej niż w przypadku innych gazów pieprzowych, ale dzięki temu, że baza OC zawiera aż 20,4% MC, pojedyncze cząstki OC są ostrzejsze (3 mln SHU!), przez co działają szybciej.

Gaz obronny FOX LABS pozwala skutecznie obronić się przed napastnikiem, w tym także będącym po alkoholu i środkach psychoaktywnych. W składzie gazu znajduje się zielony barwnik, który w przypadku zbiegu napastnika pozwala na jego ewentualną późniejszą identyfikację.

Gazy pieprzowe amerykańskiej firmy FOX LABS uznawane są za najskuteczniejsze gazy na świecie. Korzystają z nich często amerykańscy policjanci oraz inne amerykańskie służby mundurowe.

Pojemnik wyposażony jest w zabezpieczenie ograniczające możliwość niekontrolowanego rozpylenia. Gazy pieprzowe są nietoksyczne i bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Substancja opuszcza zbiornik w formie stożka (chmury).

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Pojemność: 43 ml
Skład: 6% OC, 1,2% MC
Moc: 3 000 000 Scoville Heat Units
Rodzaj rozpylenia: strumień stożkowy (cone)
Ilość półsekundowych rozpyleń: 18
Skuteczny zasięg: do 5 metrów
Wysokość pojemnika: 100 mm
Średnica pojemnika: 37 mm
Waga: 43 g.
Opinie
zamawiam Zamknij