Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

GARRETT

GARRETT
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Na pierwszym miejscu jest satysfakcja klienta: to przyświeca filozofii marki Garrett Metal Detectors. Bezustanne wprowadzanie nowych technologii oraz innowacji sprawia, że jest obecnie jednym z liderów na rynku, jeśli chodzi o produkcję wykrywaczy metali. Wybierz produkt, dzięki któremu będziesz mógł odkrywać wszystkie skarby w swojej okolicy!

Tradycje sięgające aż do lat 60. XX wieku

W 1964 roku firma Garrett Metal Detectors została założona przez Eleanor i Charlesa Garrettów. Ich założenie było dość proste: planowali sprzedawać najlepsze wykrywacze metali w najniższej możliwej cenie. Szybko jednak okazało się, że ważne są nie same przedmioty, a ludzie. Stałe grono klientów, które bezustannie towarzyszy marce w jej drodze na sam szczyt. W swoim marketingu stawia więc nie na reklamę, a na zadowolenie osób, które kupują ich produkty. To dobry kontakt z odbiorcami oraz wsłuchiwanie się w ich potrzeby zapewnił firmie sukces.

Działające w USA przedsiębiorstwo poza samą produkcją zajmuje się m.in. poszukiwaniem powojennych artefaktów na terenie swojego rodzimego kraju.

Najwyższa klasa wykrywaczy metali Garrett

Wykrywacz metali może służyć zarówno hobbystom, jak i przedstawicielom służb mundurowych, którzy np. poszukują pozostałości po bombach czy granatach. Jeśli pasjonujesz się historią i chcesz odnaleźć wyjątkowe przedmioty, musisz postawić na wyjątkowy sprzęt, który będzie ułatwiał poszukiwania. Model Garrett AT-PRO pozwoli na wykrywanie przedmiotów o konkretnej wielkości czy stworzonych z danych kruszców. Dodatkowo jest w pełni wodoodporny, więc możesz poszukiwać przedmiotów także pod wodą lub w deszczu.

Poszukiwanie zaginionych przedmiotów jest coraz popularniejsze

Nie da się ukryć, że poszukiwanie zaginionych skarbów jest coraz popularniejsze także w Polsce. Dlatego możliwość korzystania z wysokiej jakości sprzętu, takiego jak Garrett Metal Detectors, może okazać się niezwykle cenne dla hobbystów takich aktywności. Rozbudź w sobie duszę historyka i sprawdź, czy znajdziesz niepowtarzalne skarby.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com