Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

DZIKA KNIEJA

DZIKA KNIEJA
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Dzika knieja

Dzika knieja dostarcza na polski rynek wysokiej jakości akcesoria myśliwskie. Firma istnieje od 2014 roku i współpracuje z osobami prywatnymi, firmami i instytucjami państwowymi. Bez względu na to, czy zajmujesz się myślistwem hobbystycznie, czy profesjonalnie, w Dzikiej kniei znajdziesz to, czego potrzebujesz do odstraszania i polowania.

Duży wybór fotopułapek i akcesoriów myśliwskich w Dzikiej kniei

Fotopułapki są jednym ze sztandarowych produktów, które znajdziesz w Dzikiej kniei. Urządzenia mają możliwość przesyłania wykonanych zdjęć na telefon lub e-mail. Obrazy są rejestrowane w rozdzielczości od 12 do 36 Mpx w jakości FullHD. Fotopułapki Dzikiej kniei mają także opcję nocnego doświetlania, co sprawia, że jest to bardzo zaawansowany sprzęt. W asortymencie firmy znajdują się profesjonalne fotopułapki. Dostępne są modele z GSM, bez GSM, WiFi oraz fotopułapki z podglądem na żywo. Akcesoria przydatne dla myśliwych to także pastorały, sygnałówki monokulary termowizyjne, a także sprzęt dla właścicieli psów myśliwskich.

Akcesoria do przystrzeliwania broni

Przystrzeliwanie broni myśliwskiej i sportowej ma na celu doprowadzenie jej do celności. Wykonuje się je po przyjęciu jej do użytkowania, po naprawie lub po zauważeniu niewystarczającej celności. Akcesoria do przystrzeliwania dostarczane przez Dziką knieję to głównie specjalne wskaźniki, np. laser premium .233 Rem/ 5,56x45 Nato. Emitują precyzyjną wiązkę lasera widoczną na celu. Dzięki temu można tak ustawić lunetę i kolimator, aby uzyskać jak najlepszą celność. Przy tym nie ma konieczności oddania strzałów próbnych w trakcie podstawowej kalibracji broni. Przed rozpoczęciem użytkowania zaleca się wykonanie strzału kontrolnego, który pomoże zweryfikować poprawność ustawień. W ofercie Dzikiej kniei znajdziesz lasery do przystrzeliwania dedykowane do najczęściej spotykanych kalibrów broni.

Naboje treningowe do ćwiczenia umiejętności strzeleckich

Jednym z ciekawych produktów w ofercie Dzikiej kniei jest seria nabojów laserowych treningowych, np. nabój .308 WIN / .243 WIN. Umożliwiają one bezstrzałowy trening i ćwiczenie umiejętności poza strzelnicą. Po wycelowaniu i uderzeniu iglicy promień lasera pokazuje punkt, w którym znalazłby się pocisk. Zasada działania wykorzystuje fałszywą spłonkę, w którą uderza iglica broni.

Odstraszanie insektów i gryzoni

Fotopułapki są jednym ze sztandarowych produktów, które znajdziesz w asortymencie Dzikiej kniei. W ofercie firmy są skuteczne odstraszacze komarów w formie opaski na rękę, lampionu, breloka i latarki. W asortymencie firmy są też ultradźwiękowe odstraszacze gryzoni takich, jak myszy, szczury i kuny.

Mimo tego, że Dzika knieja specjalizuje się w fotopułapkach, w ofercie firmy można znaleźć wiele innych praktycznych akcesoriów myśliwskich. Jest to związane z pasją łowiecką kultywowaną przez założycieli. Firma sukcesywnie poszerza swoją ofertę i wprowadza na rynek coraz to nowsze produkty dla hobbystów i profesjonalistów, mając na uwadze potrzeby i oczekiwania klientów.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com