Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

BUTLER CREEK

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Oto innowacyjne i użytkowe akcesoria, które zostały stworzone z miłości do broni oraz optyki. Butler Creek to amerykańskie przedsiębiorstwo, które od lat jest zauważane na rynku. Tworzy produkty zarówno dla entuzjastów, jak i sportowców oraz myśliwych. Zaopatrz się w to, czego potrzebujesz, korzystając z przedmiotów sprawdzonej marki, które nigdy cię nie zawiodą.

Skąd wzięło się Butler Creek?

Najpierw była prośba od bliskiej osoby. W latach 30. XX wieku w Montanie założyciel Butler Creek, De Vissing, został wezwany przez przyjaciela do stworzenia produktu, który sprawiałby, że soczewki zawsze pozostawałyby suche, jednocześnie pozwalając na użycie lunety. Mężczyzna podjął wyzwanie, zaczynając tworzyć właśnie takie osłony. Okazało się, że produkt był strzałem w dziesiątkę i firma szybko zaczęła zdobywać popularność.

Po jakimś czasie przedsiębiorstwo zostało wykupione przez braci Fred i Bill Heckerman i zmieniło nazwę na obecną. Współcześnie linia produktów firmy znacznie się rozszerzyła i każdy myśliwy znajdzie wśród jej oferty cos dla siebie.

Wybierz swoją osłonę lunety, która ochroni ją przed wodą

Ponieważ dziś produkty marki są dostępne także w Polsce, każdy lokalny myśliwy lub amator broni może skorzystać z możliwości, jakie dają osłony stworzone przez Butler Creek. Te osłony typu flip-open dobrze chronią obiektywy lunet, osłaniając optykę myśliwską przed szybkim zepsuciem. Pamiętaj, aby wybrać rozmiar, dopasowując go do swojego sprzętu. Wybierz np. 38,5 mm lub 46,7 mm.

Zadbaj o swój sprzęt myśliwski

Korzystanie z osłon to tylko jeden z wielu kroków, jaki możesz poczynić, aby odpowiednio zadbać o swoją optykę myśliwską. To w końcu zwykle drogie i profesjonalne produkty, które zasługują na twoją troskę. Pamiętaj o poprawnym przechowywaniu ich w suchych miejscach i nie rezygnuj z dobrej jakości pokrowców. Zawsze po użytkowaniu sprawdzaj też ich stan techniczny, aby w razie potrzeby szybko oddać je do naprawy.

Produkty Butler Creek pomogą ci w odpowiedniej ochronie sprzętu, z której nigdy nie powinieneś rezygnować!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com