Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

BRUNOX

BRUNOX
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

BRUNOX to jedne z najbardziej znanych środków do czyszczenia i konserwacji rowerów, motorów, samochodów, sprzętu strzeleckiego itd.

Tej marce i tym produktom możesz zaufać. 

Zadbaj o swój sprzęt, niezależnie od tego gdzie jesteś, korzystając z produktów Brunox! Poznaj markę, która tworzy antykorozyjne preparaty. Dzięki nim twój rower bądź broń przez długie lata pozostaną w naprawdę świetnym stanie i będą cieszyć cię każdego dnia. Postaw na 40 lat doświadczenia i międzynarodową renomę, korzystając tylko z produktów najwyższej jakości, jaka jest dostępna na rynku.

Skąd wziął się Brunox? To 40 lat historii

Brunox to marka, która jest dostępna na rynku od ponad 40 lat. W 1976 roku jej założyciel opracował i wprowadził na rynek pierwszą emulsję konwertera rdzy, która szybko zdobyła popularność, pozwalając przedsiębiorstwu na bardzo dobry start. Od tamtego czasu firma cały czas dokłada wszelkich starań, aby rozwijać się, bezustannie dbając o jakość oferowanych produktów. Aktualnie marka specjalizuje się przede wszystkim w tworzeniu protuków przeznaczonych do czyszczenia broni oraz rowerów, dlatego jest bardzo dobrze znana strzelcom oraz kolarzom. W Polsce importerem marki jest firma K.T.J. KOLOR Sp. z o.o.

Odpowiednio zadbaj o swój ulubiony sprzęt

Rdza potrafi być bezlitosna. Doprowadza do niszczenia się nawet najbardziej wytrzymałych produktów. Dlatego nie daj się jej! Skorzystaj z produktów Brunox, które sprawią, że odejdzie w niepamięć. W ofercie tej marki znajdziesz także produkty czyszczące, czy smarujące, dzięki czemu twój rower bądź twoja ulubiona strzelba na długo pozostaną sprawne. Dobrze działający sprzęt to pierwszy krok do osiągnięcia sukcesów oraz do zapewnianie sobie oraz innym wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Brunox – klient jest tu najważniejszy

Brunox w pierwszej kolejności stawia na klienta: na jego zadowolenie oraz realizację jego potrzeb. Dlatego kupując te produkty możesz mieć pewność, że nie pożałujesz! Aktualnie marka znana jest w 50 krajach, co gwarantuje wysoką jakość niezależnie od klimatu, w którym są stosowane czy potrzeb osób zamieszkujących inne kultury. Zobaczysz, że twój rower bądź broń odwdzięczą ci się sprawną pracą przez lata.