Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

BALLISTOL

BALLISTOL
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Ballistol to marka należąca do niemieckiego koncerny chemicznego KLEVER produkującego środki chemiczne do czyszczenia i konserwacji.

W ofercie firmy znajdziemy środki do czyszczenia broni, rowerów, środki odstraszające komary, środki do kąpieli dla psów i koni oraz wiele innych środków do konserwacji i smarowania urządzeń technicznych, maszyn, narzędzi.

Firma isnieje od 1904 roku 

Zadbaj o swoją broń już teraz i postaw na produkt najbardziej znanej niemieckiej marki! Ballistol powinien znaleźć się w domu każdego strzelca, niezależnie od tego, czy zajmuje się tym jako myśliwy, czy sportowiec. Wybierz produkt najwyższej jakości, którego popularność na rynku nie słabnie od lat i to nie bez powodu. Zadbaj o dobry stan swojej broni już teraz i spraw, by zawsze była gotowa do działania.

Olej do broni – jest po prostu skuteczny

Regularne konserwowanie przedmiotów sprawia, że te dłużej mogą cieszyć swojego właściciela dobrym wyglądem oraz sprawnym działaniem. Dlatego tak ważne jest, aby co maksymalnie 1000 strzałów usiąść i wyczyścić swoją broń. Następnie należy pokryć ją olejem, dzięki któremu będzie sprawniej działała. Jednak nie może być to jakikolwiek produkt! Te niskiej jakości bądź nieprzeznaczone do smarowania broni mogą sprawić, że twoja ulubiona wiatrówka po prostu ulegnie zepsuciu. Dlatego musisz rozsądnie wybrać produkt, który będziesz używać do dbania o swój cenny arsenał.

Ballistol – to naprawdę wyjątkowy produkt

W naszym sklepie znajdziesz Ballistol, który jest produkowany przez firmę KLEVER GmbH. Ten olej to produkt, który towarzyszy ludzkości od lat. Jeszcze przed wybuchem II wojny światowej używali go żołnierze Wermachtu. Był to jedyny olej stosowany przez armię Trzeciej Rzeszy, co może świadczyć o jego rozpoznawalności na rynku już wówczas, a także jego wysokiej jakości. Ponieważ takie produkty są ponadczasowe, w dalszym ciągu ten niemiecki specyfik jest naprawdę lubiany i ceniony przez osoby związane ze strzelectwem.

Dlaczego warto kupić Ballistol? Sprawdź!

Ten olej do broni jest stworzony z dokładnie dobranej mieszanki różnych substancji. Dzięki temu ma właściwości czyszczące, które usuwają zabrudzenia o kwaśnym odczynie. Pomaga pozbyć się między innymi niebezpiecznej dla metalowej broni rdzy. To jednak jeszcze nie wszystko! Wspomaga on pracę mechaniczną twojej broni, dzięki czemu minimalizuje ryzyko, że ta zatnie się w trakcie treningu bądź polowania. Ponadto dzięki Ballistolu wszystkie elementy twojej broni będą dobrze wyglądać przez długie lata.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com