Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

BACSCAN

BACSCAN
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Bacscan

Marka Bacscan jest znana z produkcji wysokiej jakości alkomatów. Są one przeznaczone zarówno do użytku profesjonalnego – w służbach, policji, szpitalach – jak i osobistego. Oferowane przez firmę alkomaty elektrochemiczne są cenione ze względu na swoją precyzję, trwałość i wygodę użytkowania. Bacscan zaopatruje między innymi polską Straż Graniczną oraz Służby Więzienne w wysokiej jakości urządzenia, stosowane w codziennej pracy.

Alkomaty Bacscan – jakość i precyzja w jednym

W ofercie Bacscan można znaleźć różne typy alkomatów. Wszystkie wykorzystują metodę elektrochemiczną, która gwarantuje wiarygodny wynik. Sensor elektrochemiczny reaguje bowiem wyłącznie na alkohol etylowy, dzięki czemu inne substancje czy czynniki zewnętrzne nie mogą zafałszować wyniku. Alkomaty mogą mieć rozdzielczość dwóch lub nawet trzech miejsc po przecinku, w zależności od modelu. Każde urządzenie wyposażone jest w licznik wszystkich wykonanych pomiarów. Zapamiętuje ono również ostatnie wyniki i przypomina o konieczności wykonania kalibracji.

Alkomat Bacscan – urządzenie, które warto mieć pod ręką

Korzystanie z alkomatu to najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy sposób na zapobieganie niebezpiecznym sytuacjom związanym z prowadzeniem samochodu pod wpływem alkoholu. Poczucie trzeźwości bywa złudne, a przekroczenie normy nawet o ułamek promila może doprowadzić do odebrania prawa jazdy. Dlatego warto mieć pod ręką.

Alkomat – sposób na zapobieganie niebezpiecznym sytuacjom na drodze

Nawet napicie się lampki wina czy małego piwa może prowadzić do przekroczenia dopuszczalnej normy alkoholu we krwi, która w Polsce wynosi maksymalnie 0,1 mg/l w wydychanym powietrzu, (czyli 0,2 promila we krwi). Przy tak wyśrubowanej normie, po konsumpcji nawet niewielkich ilości alkoholu, za kółkiem można usiąść dopiero po upływie kilku godzin. Samodzielnie nie sposób oszacować jednak momentu, w którym poziom alkoholu we krwi spadnie do dopuszczalnej wartości. Zastosowanie alkomatu przed jazdą to umożliwia.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com