Koszyk 0
0,00 zł

ANYSHARP

ANYSHARP
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Anysharp

Marka Anysharp specjalizuje się w produkcji ostrzałek, które umożliwiają szybkie i precyzyjne ostrzenie noży, scyzoryków, i wszystkich innych akcesoriów wyposażonych w ostrza. Ostrzałki produkowane przez Anysharp cieszą się opinią najlepszych na świecie. Produkty sygnowane są między innymi przez Roberta Makłowicza. Uwielbiane przez szefów kuchni, przydadzą się również przy okazji wypraw w teren, campingów czy survivali.

Scyzorki i noże – niezbędne podczas wypraw

Scyzoryk czy nóż to akcesoria, bez których trudno wyobrazić sobie survival. Podczas ekstremalnych wypraw służą one jako wielofunkcyjne przyrządy, z których wykorzystaniem można przygotować posiłek, przeciąć liny czy obronić się przed zagrożeniem. Współczesne scyzoryki często są wyposażone w wiele dodatkowych funkcji, skrywając cały arsenał narzędzi – od widelca i łyżki, przez korkociąg, po mini piłę. Mogą być wyposażone również w latarkę czy zapalniczkę. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż, aby dobrze spełniały swoje podstawowe funkcje, muszą być wystarczająco ostre.

Ostry scyzoryk – gwarancja bezpieczeństwa podczas survivalu

Scyzoryki i noże to niezwykle przydatne narzędzia, jednak pozbawione ostrości, tracą większość swoich zastosowań. Aby móc skutecznie się nimi posługiwać, odpowiednia ostrość to warunek konieczny. Stępienie ostrza następuje naturalnie wraz z użytkowaniem. Nie jest jednak nieodwracalne. Ostrze można naostrzyć, przywracając je do początkowego stanu i tym samym, upewniając się, że scyzoryk stanie na wysokości zadania w każdej sytuacji – nawet najbardziej nieprzewidzianej!

Ostrzałki Anysharp – sposób na maksymalną ostrość w każdej sytuacji

Ostrzałka to przydatne akcesorium, które w swoim arsenale powinien mieć każdy miłośnik survivalu. Jest prosta w użyciu i lekka, dzięki czemu łatwo możesz zabrać ją ze sobą na wyprawę. Aby naostrzyć nóż, wystarczy umieścić go między płytkami i przeciągnąć. Dzięki temu, że płytki ostrzące w ostrzałkach Anysharp są wykonywane z węglika wolframu, najwyższa skuteczność jest gwarantowana.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com