Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Alarm dźwiękowy SABRE HS-DSA GATEKEEPER (RMG/SABRE HS-DSA)

Kod SKU: KAL.119699
Kod EAN: 023063809342
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
55,01 zł
Chroń siebie i swoje mienie przed nieproszonym gościem. Postaw na alarmy domowe. To niewielkie lecz skuteczne rozwiązania, które zapewnią Ci bezpieczeństwo. Sprawdzą się nie tylko w domu, ale także w warsztacie, garażu czy schowku. Alarmy domowe SABRE RED Alarm dźwiękowy SABRE HS-DSA GATEKEEPER jest bezproblemowy w montażu i niezawodny. Zamów go już teraz.

Alarm dźwiękowy  SABRE GK-01 GATEKEEPER - Zabezpiecz swój dom.


Alarm dźwiękowy amerykańskiej firmy Sabre, która znana jest z produkcji gazów pieprzowych, które w opinii uzytkowników są najlepsze. Ich jakoś jest udowadniana codziennie przez służby mundurowe i cywilów na całym świecie.


Na terenie Polski odnotowuje się rocznie 28.000 włamań. Złodzieje są bardzo pewni siebie. Wybierają potencjalne ofirary, co do których są pewni, że nie stanowią zagrożenia i nie posiadają żadnych systemów zabezpieczeń. Alarm dźwiękowy Sabre HS-DSA jest odpowiedzią na zagrożenie ze strony włamywaczy. 


Alarm dźwiękowy Sabre HS-DSA jest prostym i skutecznym urządzeniem, które posiada wbudowaną 120-decybelową syrenę, a sama konstrukcja urządzenia (klin) daje możliwość blokady drzwi. Głośna syrena z pewnością odstraszy i zniechęci intruza, a właściciela obudzi. Alarm dźwiękowy daje nam czas aby zlokalizować swój gaz pieprzowy Sabre i podjąć odpowiednie działania.

 

UWAGA: Wymagana bateria - 1x9V (brak w zestawie)

 


 

 

 


Więcej informacji
Kod SKUKAL.119699
ProducentSABRE RED
Kod EAN023063809342
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Alarm dźwiękowy SABRE HS-DSA GATEKEEPER (RMG/SABRE HS-DSA)