Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

RANGER

RANGER
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 25

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 25

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Ranger — wierne repliki broni do strzelania i kolekcjonowania

Ranger to marka replik prawdziwej broni palnej w wersji wiatrówkowej. Tworzymy ją od 1978 roku, wraz z tajwańską firmą KWC — największym producentem replik ASG i wiatrówek na świecie. Asortyment ten odznacza się wysoką jakością wykonania z dbałością o najmniejsze szczegóły, celnością oraz bezawaryjnością. Produkowane przez nas repliki zasilane są kapsułami CO-2 12 g. Oferujemy broń, która wiernie odzwierciedla kultowe modele używane przez oficerów Polskich Sił Zbrojnych, amerykańską armię, a także wojska niemieckie i szwajcarskie.

Repliki broni palnej dla każdego pasjonaty

Wytwarzane przez nas repliki dedykowane są zarówno początkującym, jak i zaawansowanym pasjonatom strzelania. Dzięki doskonałemu odwzorowaniu w skali 1:1, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kolekcjonerów. Wpływa na to również zastosowanie metalowego korpusu, szkieletu, a także niezawodnych ruchomych mechanizmów. Ponadto nasze produkty zostały wyposażone w system HOP-UP, który upodabnia tor wystrzału kulek do prawdziwego pocisku oraz półautomatyczny tryb strzelania, upraszczający oddanie strzału do naciśnięcia spustu, a także zewnętrzny, lewostronny bezpiecznik skrzydełkowy.

Wiatrówki Ranger imitujące legendarne modele broni palnej

Asortyment naszego sklepu Broń.pl obejmuje szeroki wybór wiernych replik kultowych wiatrówek krótkich, jak i długich. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych modeli jest Wiatrówka Ranger M1911 BB o kal. 4,5 mm, w całości wykonana z metalu. To odwzorowanie legendarnego amerykańskiego pistoletu COLT 1911 stanowiącego podstawowe wyposażenie polskich oficerów podczas II Wojny Światowej, a jednocześnie także będącego ulubioną bronią gwiazd filmowych, jak Stevena Seagala. Został on wyposażony w mechanizm odrzutu zamka Blow-Back, ręczny spust działający w systemie Single Action oraz magazynek mieszczący 17 pocisków.

Oferujemy również Wiatrówkę Ranger P08 Parabellum kal. 4,5 BBS Blow Back, będącą idealnym odzwierciedleniem kultowego niemieckiego pistoletu nazywanego Luger, który był produkowany w latach 1900 - 1942. Model ten jest jedną z najbardziej cenionych broni palnych swojej epoki, a obecnie można go zobaczyć w wielu filmach o tematyce wojennej. Został on w całości wykonany z metalu oraz wyposażony w magazynek na 21 pocisków.

Magazynki do replik wiatrówkowych Ranger

Poza bogatą ofertą replik historycznych wiatrówek posiadamy również metalowe magazynki zapasowe, które są kompatybilne z naszymi pozostałymi produktami. Przykładowo wspomnianej powyżej replice Ranger 08 odpowiada Magazynek do wiatrówki Ranger P08 BB KWC mod. AAKCMB41, pozwalający na oddanie 21 strzałów. Akcesoria w postaci wewnętrznych zapasów amunicji stanowią niezbędne wyposażenie broni.

Nasza marka Ranger to wysokiej jakości repliki kultowej broni. Dzięki zastosowanym systemom oddawanie strzałów jest bardzo zbliżone do tego w pierwowzorach, a perfekcyjne dopracowanie estetyki korpusu sprawia, że oferowane przez nas modele doskonale imitują prawdziwą broń palną. Zapoznaj się z naszym asortymentem ponadczasowych wiatrówek!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com