Zestaw Survivalowy BCB "Ultimate"

159,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Zestaw ten został przygotowany przez angielskich specjalistów od sztuki przetrwania jako podstawowy zestaw survivalowy jaki musi się znaleźć w wyposażeniu każdego żołnierza, podróżnika czy turysty udającego się w odludne tereny. W skład wchodzą przedmioty które pozwolą bytować w nieprzyjaznym terenie nawet kilka dni, dzięki którym odnajdziemy drogę , rozpalimy ogień, przygotujemy schronienie a także posiłek.
Badania nad składem zestawu trwały kilkanaście lat i przez ten czas firma BCB zmieniała kilkakrotnie skład wyposażenia szukając najlepszych rozwiązań. Dziś "Ultimate Survival Kit" jest najbardziej zaawansowanym zestawem przetrwania i znajduje się na wyposażeniu sił specjalnych armii brytyjskiej i amerykańskiej co potwierdza jego przydatność w każdym terenie.

Zestaw został zapakowany w specjalne aluminiowe pudełko, które gdy jest puste może zostać wykorzystane do gotowania wody. Całe pudełko po zamknięciu jest w pełni wodoszczelne dzięki gumowej uszczelce oraz specjalnemu zamknięciu. Właśnie zastosowane pudełko odróżnia ten zestaw od innych modeli; w pełni zabezpiecza zawartość oraz jest wielofunkcyjne.

Skład:

- torba do przenoszenia wody (prezerwatywa)
- kompas guzikowy
- duże krzesiwo z brzeszczotem
- specjalna "hubka" do rozpalania ognia
- mini multitool
- zestaw do szycia
- zestaw agrafek
- dwie torebki z solą
- lusterko sygnalizacyjne-heliograf
- drut na sidła
- torebka foliowa z zapięciem strunowym
- nylonowa linka
- świeczka
- piła drutowa
- zestaw do łowienia ryb
- zapałki
- tabletki do odkażania wody -20 sztuk
- nożyk (żyletka)
- gwizdek ratowniczy
- ołówek
- instrukcja survivalowa w języku angielskim

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: BCB
- wymiary: 132 x 30 mm
- waga: 250 g

Opinie
zamawiam Zamknij