Zestaw do gotowania BCB CRUSADER MK-2 cooking system

249,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Zestaw do gotowania BCB CRUSADER MK-2 cooking system to zaawansowany zestaw survivalowy, z którym można przygotować posiłek w każdym terenie.

Sprzęt zabierany pod namiot czy na wyjazd survivalowy lub górską wyprawę musi być lekki i niezawodny. Noszony w plecaku niemal przez cały dzień jest bowiem narażony na uderzenia i wstrząsy, a plecy człowieka mają ograniczoną wytrzymałość. W ekwipunku miłośnika survivalu muszą znaleźć się różnego typu sprzęty. Jednymi z najważniejszych są te potrzebne do gotowania – jedzenie daje bowiem siłę, a ciepły posiłek w drodze to konieczność.

Zestaw do gotowania BCB CRUSADER MK-2 cooking system to sprzęt, który waży jedynie 312 gramów i doskonale mieści się w plecaku, nie powodując zbyt dużego obciążenia. Elementy, które wchodzą w jego skład to:

  • - kuchenka Crusader, którą można zasilać zarówno paliwem żelowym, jak i stałą podpałką. Lekka i bezpieczna, bardzo ułatwia podgrzewanie i wykonywanie posiłków, a wysokie ścianki redukują straty cieplne. W podstawie kuchenki znajdują się otwory zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza.
  • - kubek Crusader wykonany z aluminium odpornego na wysoką temperaturę, ze składanym uchwytem. Jego pojemność to 1 litr. Kubek dopasowany jest do kuchenki.
  • - manierka wykonana z polimeru, o pojemności 0,95 litra. Do niej dodany jest kubek, pojemność 0,5 litra.
  • - pokrywka wykonana z polimeru
  • - kieszeń z cordury, w której można przenosić cały zestaw. Posiada ona kamuflaż multicam.
  • - krzesiwo z kompasem
  • - ostrze do krzesania

Marka BCB to pionier wśród producentów outdoorowych sprzętów, z których każdy jest wielofunkcyjny, komfortowy i doskonale przemyślany. Marka produkuje doskonałe produkty do gotowania w terenie, które pozwalają na bezpieczny wyjazd. Warto posiadać w ekwipunku taką survivalową kuchenkę!

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: BCB
- masa: 850 g
- wymiary po spakowaniu: 280 x 130 x 95 mm
Opinie
zamawiam Zamknij